Królowa Saby przepowiedziała koniec świata. Wizja właśnie weszła w ostatni etap?

Przepowiednie Królowej Saby

Królowa Saby przepowiedziała koniec świata. Znanej mistyczce przypisuje się wiele sprawdzonych przepowiedni, a wśród nich są między innymi narodziny Jezusa Chrystusa. Królowa Saby dużo mówiła też o końcu świata. Ten proces podzieliła na 3 etapy. Wiele osób – czytając jej przepowiednie – nie ma wątpliwości, że ludzkość znalazła się właśnie w trzecim, ostatnim opisywanym przez mistyczkę etapie. Oznaczałoby to, że koniec ludzkości jest bliski jak nigdy wcześniej. Czy przepowiednia właśnie wypełnia się na naszych oczach?

Królowa Saby przepowiedziała koniec świata. Wizja właśnie weszła w ostatni etap?

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o proroctwach końca świata. Przeróżni mistycy wiele razy dzielili się swoimi wizjami. Najgłośniej o końcu ludzkości było jednak w 2012 roku, bo właśnie wtedy miał kończyć się kalendarz Majów. Jak jednak doskonale wiadomo, nic takiego nie miało miejsca.

Teraz z kolei dużo mówi się o przepowiedniach Królowej Saby. To właśnie ona miała przewidzieć między innymi narodziny Jezusa Chrystusa. Dużo mówiła też jednak o wydarzeniach, które miejsce mają obecnie i są znakiem czasów, w których żyjemy. Pojawił się tam wątek końca świata, a proces ten według Królowej Saby miał dzielić się na trzy części. Zdaniem osób, które dokładnie analizują słowa mistyczki – właśnie jesteśmy w trzecim, ostatnim etapie. Zapiski Królowej Saby przytacza portal Popularne.pl:

Ludzie kopiąc głęboko na 300 sążni, dobywać będą węgiel, rudę i kamienie i za pomocą tych materiałów budować różne przyrządy żelazne i węglem je poruszać.

Królowa Saby mówiła, że jednym z etapów końca świata będzie rozwój ogólnoświatowego handlu oraz „zanik szczerości”. Ostatni okres określiła natomiast następującymi słowami:

Pieniądz zapanuje nad światem i stanie się wielki jak Bóg.

ZOBACZ TAKŻE: Mieszkaniec Buczy wrócił do swojego mieszkania. Pokazał, co zrobili tam Rosjanie [FOTO]

Jak będzie wyglądać apokalipsa? Królowa Saby przekazała, co będzie się działo na świecie

W przepowiedni Królowej Saby można znaleźć jeszcze więcej szczegółów na temat czasów ostatecznych. Wspominała tam o wielkiej drożyźnie, zmianach klimatycznych i kłopotów związanych z przeludnieniem planety. Wszystko przytacza portal Popularne.pl – cytaty znajdziecie poniżej:

Ludzie pracując ciężko przez cały tydzień będą zmuszeni, żeby nie umrzeć z głodu, pracować w niedziele i święta, zakwitnie sztuka i posuną się nauki i umiejętności naprzód, ziemia podrożeje niesłychanie i będzie się nią handlować. Chleb będzie drogi, mimo że wszędzie będzie się coś uprawiać.

Gdy ludzie wyjdą kosić siano, suche już od letniego słońca, znajdą śnieg, bowiem w nocy spadnie obfity.

Ludzie rozmnożą się nad miarę, więc żywności i środków zabraknie dla wszystkich.

źródło: Popularne.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.