Przechwycona rozmowa rosyjskich dowódców. O ich słowach mówi cały świat

przechwycona rozmowa

Przechwycona rozmowa rosyjskich dowódców. O ich słowach mówi już cały świat! Do sieci wyciekł dialog dwóch rosyjskich pułkowników – Maksima Własowa i Witalija Kowtuna. Wojskowi dali upust swojemu wyrazowi niezadowolenia z faktu, jak prowadzona jest wojna na Ukrainie. Nie podoba im się to, że Rosja nie zajęła Kijowa. Ponadto w rozmowie padły bardzo mocne, momentami obraźliwe słowa w kierunku ministra obrony narodowej Szojgu, oraz samego Władimira Putina. Fragmenty naprawdę mocnych rozmów znajdziecie w dalszej części tekstu.

Przechwycona rozmowa rosyjskich dowódców. O ich słowach mówi już cały świat

O tym, że rosyjskim wojskowym nie podoba się sposób w jaki Rosja walczy na Ukrainie, wiadomo nie od dziś. W sieci pojawiało się wiele wyrazów sprzeciwu oraz dramatycznych rozmów rosyjskich żołnierzy z rodzinami, które publikowano się w sieci. Teraz jednak mamy do czynienia z poważniejszą aferą. Wszystko przez wyciek dialogu dwóch rosyjskich pułkowników – Maksima Własowa i Witalija Kowtuna. Obaj panowie bez ogródek wypowiadali się na temat działań wojennych prowadzonych na Ukrainie.

Ich wypowiedzi dokładnie przytacza portal o2.pl. Dowiadujemy się z nich, jak bezwzględni są Rosjanie. Nie spodobało im się, że Kijów nie został zajęty. Ponadto chcieli wywołać grozę wśród ukraińskiej ludności, atakując obiekty cywilne – co zresztą w rzeczywistości miało miejsce. We wspomnianym o2.pl czytamy zapis rozmowy pułkowników z Rosji:

Trzeba, k**a, wykorzystywać te pociski, k**a, rzucać je trzeba. Nawet jeżeli źle trafią, to niech zaczynają się bać, wj***c je na dworce, na kolej, wj**c! […] Dlaczego nie przyleciał ten pocisk, k**wa? Dlaczego? Miało to trafić w Radę Najwyższą. Wj**ać rakiety na centrum miasta! Tam jest Rada Najwyższa, budynki rządowe. Tam pewnie nie ma nikogo z polityków, pewnie zginie jakiś ochroniarz. Ale wszyscy to, k***wa zobaczą!

ZOBACZ TAKŻE: ROSYJSKI SZPIEG ZDRADZIŁ, ILE LAT ŻYCIA ZOSTAŁO WŁADIMIROWI PUTINOWI. POWIEDZIAŁ, CO DOKŁADNIE MU DOLEGA

Pułkownicy z Rosji bardzo mocno o Siergieju Szojgu i Władimirze Putinie

Powyższy zapis rozmów to nie koniec rewelacji. W dialogu pomiędzy Własowem i Kowtunem padły bardzo mocne słowa na temat prezydenta Rosji oraz ministra obrony narodowej. Mianowicie, o Putinie i Szojgu mówiono w sposób następujący:

Zwróć uwagę na to, gdzie jest ten Szojgu, nie możesz go zobaczyć ani usłyszeć, a później ta k**wa skądś wyjdzie. Wokół niego pojawi się jakiś niepokój, ci biegają na zgiętych nogach, ci generałowie, pułkownicy, porucznicy.

Ponadto Putina nazwano tam „sk****nem j***nym”, natomiast Szojgu określono jako „totalnego nieprofesjonalistę”.

źródło: YouTube, o2.pl; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.