Rosyjska astrolog miała wizję na 2022 rok – sprawdźcie, co nas czeka!

Rosyjska astrolog

Rosyjska astrolog Tatiana Barsch od blisko ćwierć wieku jest czołową, światowej sławy astrolog i wizjonerką, która przewidziała pandemię i kryzys gospodarczy. Jej proroctwa spełniają się niemalże zawsze, a co za tym idzie – zainteresowanie jej osobą rośnie. Koniecznie poznajcie Tatianę bliżej i zapoznajcie się z jej wizją na 2022 rok. Wizjonerka podzieliła się również pomocną i ważną radą!

Kilka słów o Tatianie

Tatiana Borsch to jedna z najpopularniejszych wizjonerek obecnych czasów. Niewątpliwie jej popularność wzrosła, kiedy wizja pandemii i kryzysu gospodarczego okazała się prawdą. Ponadto rosyjska astrolog założyła pierwsze centrum astrologiczne w Kirgistanie i co więcej, była zaangażowana w stworzenie Gazety Astrologicznej. W 1995 roku otrzymała prestiżową nagrodę Copenhagen Astrological Congress Prize za rozwój astrologii w Azji Środkowej.

ZOBACZ TAKŻE: SPRAWA IWONY WIECZOREK ROZWIĄZANA? DZIENNIKARZ ŚLEDCZY DOTARŁ DO ZASKAKUJĄCYCH INFORMACJI

Wizja na rok 2022

Tatiana regularnie dzieli się ze światem swoimi przemyśleniami i wizjami. Pisze felietony astrologiczne, a także udziela się w mediach. To właśnie tam podzieliła się swoją nienapawającą optymizmem wizją.

Rosyjska astrolog tym razem postanowiła opowiedzieć o swojej wizji na zbliżający się 2022 roku. Otóż Tatiana poinformowała, że pierwsza połowo roku będzie niezwykle spokojna, a większość ludzi odbije się po pandemii. Kiedy nadejdzie spokój i wszyscy pomyślą, że pandemia koronawirusa zakończyła się, dojdzie do najgorszego. Wizjonerka twierdzi, że druga połowa 2022 roku przyniesie mnóstwo kataklizmów i katastrof. Podobnie jak Krzysztof Jackowski twierdzi, że pogłębi się kryzys gospodarczy, a wiele osób straci dobytek życia. Rosjanka twierdzi, że najbardziej ucierpią biedne kraje.

Rosyjska astrolog oprócz licznych ostrzeżeń podzieliła się ze światem pewną radą. Poradziła, by w miarę możliwości zabezpieczyć swój majątek i dobytek jeszcze wiosną 2022 roku, ponieważ w dalszej części roku może być już na to już za późno.

 

źródło: interia.pl, antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.