Rolnik dostał szału przez zastawiony podjazd. To zrobił z czyimś autem [WIDEO]

rolnik dostał szału

Rolnik dostał szału przez zastawiony podjazd. Sieć obiegło nieprawdopodobne nagranie, prezentujące furię rolnika, któremu ktoś zastawił drogę. Za pomocą specjalistycznego podnośnika, mężczyzna sam „rozwiązał” ten problem. Wideo jest istnym hitem, jednak budzi mieszane uczucia. Bezkompromisowy rolnik dokonał bowiem zniszczenia cudzego samochodu. Materiał można zobaczyć w dalszej części tekstu.

Rolnik dostał szału przez zastawiony podjazd. To zrobił z czyimś autem [WIDEO]

Takiego ataku furii nie widzieliście z pewnością bardzo dawno! Powód? Typowa sytuacja, która każdego dnia może spotkać dosłownie wszystkich. W sieci opublikowano wideo, o którym rozprawia wielu internautów. Budzi ono bardzo mieszane odczucia. Jego bohaterem jest rolnik, któremu – jak podają media – ktoś zwyczajnie zastawił podjazd. Reakcja rolnika zaskoczyła jednak wszystkich. Nie patyczkując się, mężczyzna postanowił przenieść blokujące go auto specjalistycznym rolniczym podnośnikiem. Na samym przeniesieniu pojazdu jednak się nie skończyło. Samochód został dość poważnie uszkodzony, co można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: DRAMATYCZNE NAGRANIE W SIECI! NIEUDANA AKCJA POSKRAMIACZA WĘŻY NAGRANA I OPUBLIKOWANA W INTERNECIE. MATERIAŁ JEDYNIE DLA OSÓB O BARDZO MOCNYCH NERWACH. NIC NIE POSZŁO ZGODNIE Z PLANEM, MĘŻCZYZNA W STANIE KRYTYCZNYM TRAFIŁ DO SZPITALA [WIDEO]

Na materiale wideo widać właściciela samochodu. Nie zdołał on jednak powstrzymać rozsierdzonego rolnika

Na powyższym materiale wideo widać także właściciela pojazdu zniszczonego przez rolnika. Próbował on powstrzymać wściekłego mężczyznę, jednak bezskutecznie.

W sieci, poza samym nagraniem, nie pojawiło się zbyt wiele szczegółów dotyczących całego zajścia. Nie wiadomo, jak dalej potoczyły się losy bohaterów głośnego materiału. Gołym okiem widać jednak, że samochód został poważnie uszkodzony. Głos w całej sprawie zabrali internauci. Ich zdania są jednak podzielone. Wielu z nich uważa, że rolnik nieco przesadził. Nie powinien bowiem doprowadzić do aż tak wielkiej skali zniszczeń. Z drugiej strony pojawiają się także głosy zrozumienia dla wściekłego mężczyzny. Wszystko przez to, że nie są znane dokładne szczegóły oglądanego zajścia. Być może sytuacja zdarzała się notorycznie, a właściciel uszkodzonego pojazdu wcale nie był bez winy.

A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Rolnik przesadził? Na zagranicznych stronach pojawiają się informacje, iż tłumaczył się on działaniem w obronie własnej.

źródło: Twitter, o2.pl; zdjęcie – zrzut ekranu Twitter „The Sun”

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.