Dramatyczne nagranie w sieci. Nieudana akcja poskramiacza węży [WIDEO]

dramatyczne nagranie w sieci

Dramatyczne nagranie w sieci. Nieudana akcja poskramiacza węży omal nie skończyła się ogromną tragedią. Pozornie rutynowa akcja nie potoczyła się tak, jak zakładał mistrz w swoim fachu. Znany i ceniony Vava Suresh podczas próby schwytania kobry, w wyniku ugryzienia przez zwierzę doznał poważnych obrażeń. Lekarze musieli walczyć o jego życie. W o2.pl czytamy, że mężczyzna trafił do szpitala w stanie krytycznym. Jego stan zaczął jednak później ulegać poprawie. W Internecie opublikowano materiał, na którym widać całe zajście. To wideo dla ludzi o mocnych nerwach…

Dramatyczne nagranie w sieci. Nieudana akcja poskramiacza węży [WIDEO]

W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie z jednej z akcji słynnego poskramiacza węży imieniem Vava Suresh. Mężczyzna jest niebywale popularny w Indiach i uchodzi za wybitnego fachowca, jeśli chodzi o łapanie dzikich zwierząt. Niestety, tym razem nie wszystko poszło po jego myśli. Kobra, którą łapał, zdołała go ugryźć w nogę.

Jak podaje portal o2.pl, wszystko działo się w dystrykcie Kottayam w indyjskim stanie Kerala. Właśnie tam niebezpiecznego węża mieli odnaleźć okoliczni mieszkańcy. Z odsieczą przybył wspomniany Vava Suresh. Gdy wydawało się, że za moment wpakuje groźnego węża do specjalnej siatki – ten nagle się wymsknął i wbił swoje kły w nogę mężczyzny. Całe dramatyczne zajście zostało sfilmowane przez jednego ze świadków zdarzenia. Widać na nim moment, w którym kobra atakuje poskramiacza węży. To wideo nie jest przeznaczone dla osób o słabych nerwach – wszystko można zobaczyć poniżej:

Poskramiacz węży trafił na oddział intensywnej terapii

Jak czytamy w o2.pl, poskramiacz węży trafił na oddział intensywnej terapii. W drodze do szpitala miało nawet dojść do zatrzymania akcji serca u mężczyzny. Jednakże, ostatecznie udało się przywrócić u niego funkcje życiowe. Suresh musiał nawet korzystać z respiratora, jednak w ostatnich dniach jego stan uległ poprawie.

Portal o2.pl powołując się na The Hindustan Times podaje, że mimo ugryzienia, poskramiacz jeszcze przed przyjazdem służb medycznych schwytał bardzo niebezpiecznego węża.

ZOBACZ TAKŻE: ODPOWIEDŹ ROSJI NA DODATKOWE WOJSKA Z USA! MOCNE SŁOWA

źródło: o2.pl, Twitter, zdjęcie: zrzut ekranu z materiałów z Twittera

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.