„Rodzina zastępcza”: wiemy, jak wygląda teraz dom Kwiatkowskich! Poznajecie?

Rodzina Zastępcza

„Rodzina zastępcza” to kultowy serial, który po dziś dzień cieszy się uznaniem, a grono fanów produkcji jest naprawdę pokaźne. Pamiętacie rodzinę Kwiatkowskich oraz ich słynny dom? Wiemy, jak wygląda teraz! Zdjęcie pod domem opublikowała serialowa Elizka, czyli Aleksandra Szwed. 

„Rodzina zastępcza”

Ten serial zapewne pamięta wielu z Was. Losy rodziny Kwiatkowskich, ich zamożnych sąsiadów – Jędruli i Alutki oraz nieporadnego posterunkowego mogliśmy śledzić od 1999 roku do 2009 roku. Tym samym jest to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali. Przypomnijmy, że główne role odgrywali: Piotr Fronczewski (Jacek), Gabriela Kownacka (Anka), Monika Mrozowska (Majka), Aleksandra Szwed (Elizka), Misheel Jargalsaikha (Zosia), Sergiusz Żymełka (Filip), Aleksander Ihnatowicz (Romek), Jarosław Boberek (posterunkowy), Maryla Rodowicz (Urszula), a także Tomasz Dedek (Jędrula) i Joanna Trzepiecińska (Alutka).

ZOBACZ TAKŻE: NAJSTARSZA ŻYWA BARBIE NA ŚWIECIE – JAK WYGLĄDA I CZYM SIĘ ZAJMUJE?

Jak wygląda dom rodziny Kwiatkowskich?

Wielu widzów z pewnością wielokrotnie zastanawiało się co tak naprawdę dzieje się z serialowymi domami. Czy ktoś w nich mieszka? I przede wszystkim czy wciąż wyglądają tak samo jak w telewizji. Na część tych pytań postanowiła odpowiedzieć Ola Szwed, wcielająca się w serialową Elizkę.

Otóż okazuje się, że aktorka chcąc ominąć korki na drodze, przypadkowo zjechała na ulicę, na której znajduje się dom rodziny Kwiatkowskich. Ola zrobiła sobie przy nim selfie pokazując, że wygląda identycznie, jak lata temu!

Gdy w drodze powrotnej z pracy, by uniknąć korków, zapuszczasz się w labirynt podwarszawskich uliczek… i przypadkiem (!!!), po latach, los kieruje Cię pod adres dziwnie znajomy… – czytamy w poście Oli.

Oprócz mnóstwa pozytywnych słów od fanów serialu, pojawiły się również komentarze od samych aktorów! Serialowa Dorotka, czyli Wiktoria Gąsiewska napisała:

Halo siostro! Wpadaj na herbatkę następnym razem! Dziwnym trafem mieszkam niedaleko!

Z kolei siostra bliźniaczka Elizy – Zosia, czyli Misheel Jargalsaikha napisała:

#homesweethome Niesamowite, ze dalej wygląda tak samo! 

Spodziewaliście się?

 

źródło: Instagram Oli Szwed

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.