Rodzice przedszkolaków oszukiwali na konkursie dla dzieci – wielki skandal w placówce!

Rodzice przedszkolaków

Szokujące wydarzenia prosto z przedszkola w Górznie. Placówka zorganizowała dla swoich podopiecznych konkurs, jednak jak się później okazało, chęć wygranej przewyższyła nad zdrowym rozsądkiem, a rodzice przedszkolaków zdecydowali się na… oszustwo. Poznajcie szczegóły!

Rodzice przedszkolaków oszukiwali na konkursie

22 kwietnia miał miejsce Światowy Dzień Ziemi. W związku z tym wyjątkowym dniem, na całym świecie organizowano liczne akcje związane z ochroną środowiska jak i szerzeniem świadomości na temat dbania o przyrodę. Przedszkole w Górznie, w województwie mazowieckim również postanowiło uczcić ten dzień. Zorganizowano dla swoich podopiecznych konkurs, polegający na stworzeniu strojów z odpadów. 22 kwietnia w przedszkolu odbył się nawet pokaz mody dla dzieci. Inicjatywa zdaje się być niezwykle kreatywna i ciekawa, jednak po czasie okazała się absolutną klapą.

ZOBACZ TAKŻE: 9-LETNIA RAPERKA UDERZA W RZĄD – MOCNY TEKST PIOSENKI STAŁ SIĘ HITEM W SIECI! [WIDEO]

Przedszkole ogłosiło konkurs na najładniejszy strój. Zdjęcia kreacji opublikowano na oficjalnej stronie placówki na Facebooku, a zwyciężyć miało dziecko, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej polubień. Niestety konkurs szybko wymknął się spod kontroli. Niektórym rodzicom tak bardzo zależało na wygranej swoich dzieci, że zdecydowali się… kupić like’i. Pod niektórymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo reakcji z zagranicznych kont. Organizatorzy szybko zorientowali się o oszustwie, dlatego postanowiono zakończyć konkurs.

Warto podkreślić, że postawa władz przedszkola jest godna pochwały. Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu placówki, wszystkie dzieci biorące udział wygrały, a ponadto każde z nich zostanie nagrodzone i otrzyma dyplom.

Niestety, wśród uczestników konkursu znaleźli się także tacy, którzy ponad dobrą zabawę i edukacyjny wymiar, posunęli się do konkursowej walki „nie fair”. W związku z tym, aby uchronić dzieci przed skutkami nieodpowiedzialnej postawy dorosłych, zdecydowaliśmy o zakończeniu konkursu i nagrodzeniu wszystkich przedszkolaków biorących w nim udział. Dla nas zawsze najważniejsze jest dobro dzieci – czytamy w oficjalnym oświadczeniu placówki.

Informujemy, że konkurs Ekologiczny strój zorganizowany przez nasze przedszkole zostaje dziś przerwany. Ogłaszamy, że…

Opublikowany przez Przedszkole w Górznie Poniedziałek, 26 kwietnia 2021

źródło: facebook.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.