9-letnia raperka uderza w rząd – mocny tekst piosenki stał się hitem w sieci! [WIDEO]

9-letnia raperka

„Kłamiecie jak umiecie” podbija sieć! 9-letnia raperka Nati D. opublikowała utwór skupiający się nie zdalnym nauczaniu i panujących obostrzeniach. W mocnych słowach krytykuje rząd za wprowadzane restrykcje, które jej zdaniem, mają negatywny wpływ na społeczeństwo oraz edukację.

9-letnia raperka uderza w rząd

Piosenka Nati D. pt. „Kłamiecie jak umiecie” stała się hitem. Na ten moment utwór ma prawie 900 tys. wyświetleń i cieszy się mnóstwem pozytywnych opinii. Powstał na podkładzie Tomasza Chady x RX „Szukajcie, aż znajdziecie”. Skupia się na zdalnym nauczaniu i płynących z niej negatywnych konsekwencji. Słyszymy o rozdwojeniu jaźni wywołanych przez naukę na komputerze, a także sprawdzianach, które rozwiązuje za nią tato. Ponadto dziewczynka uważa, że zdalna edukacja jest zdecydowanie gorsza od panującej pandemii.

Siedzimy rok na zdalnym, to gorsze niż wagary. Tam w rządzie oszaleli, zamknęli w pi*du szkoły na tylko dwa tygodnie, już minął rok, matoły. Od tego komputera mam jaźni rozdwojenie, prawie na każdej lekcji wpisują mi spóźnienie – nawija 9-letnia raperka.

ZOBACZ TAKŻE: 11-LETNIA DZIEWCZYNKA ZMARŁA PO UŻYCIU PASTY DO ZĘBÓW. TA HISTORIA MOŻE BYĆ DLA WAS PRZESTROGĄ!

9-letnia raperka nie przebiera w słowach i uderza również w rząd, krytykując obowiązujące obostrzenia:

Jak długo można słuchać, tych debilnych przykazów? Chcecie ogłupić naród? Powiedzcie to od razu. Niszczycie edukację, nie ma co dyskutować. Bo wiecie, że ciemnotą łatwiej manipulować. Lecz my się nie poddamy, 
Mateusz bądź spokojny. Tak bardzo tego chcesz, to będziesz miał stan wojny.
Całe nagranie możecie posłuchać poniżej:

9-letnia raperka zachwyciła internautów. Piosenka okazała się prawdziwym hitem, a pod nagraniem znajdziemy mnóstwo komentarzy od rodziców dzieci, którzy podpisują się pod słowami Nati. Ponadto gratulują jej odwagi oraz talentu.

Jako mama 4 dzieci i w tym 3na zdalnym. Szacun piosenka sztosik Prawdziwy hit. Gratuluję stworzenie tej piosenki

Szacun! 👏 Wstyd dla całego pseudo rządu, że nawet dzieciaki rozumieją co się dzieje i biorą sprawy w swoje ręce!!

A mówią że dzieci są głupie i nic nie rozumieją brawo Dziewczyno gratuluję odwagi i gratuluję rodzicom 👏👏👏 – czytamy w komentarzach.

 

źródło: youtube.com

 

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.