Robak w kanapce z McDonald’s! Obrzydliwe znalezisko!

 

Z pewnością każdemu z Was zdarzyło się kiedyś jeść w jednej z najbardziej popularnych sieci restauracji typu fast food na świecie. Kanapki z McDonald’s przez wielu są uwielbiane, a przez innych nienawidzone, ze względu na wpływ na nasz organizm. Dzisiaj chcemy opisać Wam sytuację, w której robak w kanapce bardzo zaskoczył 27-letnią kobietę.

Robak w kanapce z McDonald’s

27-letnia Disha z Londynu weszła do jednej z restauracji McDonald’s, aby coś zjeść. Kiedy odebrała już zamówienie i usiadła przy stoliku, otworzyła kartonik z bułką i jej oczom ukazał się wielki robak.

Niestety, ale ta niespodzianka znaleziona w kanapce sprawiła, że do konsumpcji posiłku oczywiście nie doszło. Kobieta zauważyła, że to coś „zielone”, to nie kawałek sałaty tylko wielki robak. Od razu udała się do personelu, aby wyjaśnić sprawę.

W jednym z wywiadów Disha powiedziała:

„Zrobiłam kilka zdjęć i dla pewności, żeby ludzie uwierzyli, co mnie spotkało i poszłam do obsługi”.

Kobieta dodała, że jeden pracownik zachował się tak, jakby to było zupełnie normalne oraz był dla kobiety nieuprzejmy.

Na szczęście nie wszyscy pracownicy mieli takie podejście. Inny pracownik od razu zaproponował 27-latce nowy posiłek, który jak się można było tego spodziewać, kobieta odrzuciła.

Robak w kanapce

„Po obejrzeniu robaka naprawdę nie miałam ochoty jeść, więc właściwie skończyło się na tym, że dokończyłam tylko sok. Liczyłam jednak na inną reakcję ze strony personelu”.

Rzecznik McDonald’s wypowiedział się w tej sprawie:

„Bezpieczeństwo naszej żywności jest dla nas najważniejsze. Kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości i przykro nam, że przy tej okazji nie udało nam się tego dotrzymać. Gdy zwrócono na to uwagę kierownikowi restauracji, przeprosił klientkę i zaoferował zastępczy posiłek. Zostało to przez nią odrzucone. W zamian za to klientka otrzymała pełen zwrot pieniędzy. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania, zalecamy skontaktować się z naszym zespołem obsługi klienta”.

Robak w kanapce z McDonald’s to obrzydliwa sprawa i z pewnością ktoś z Was ma równie przykre doświadczenia, niekoniecznie podczas wizyty w tej sieci fast food.

Spotkało Was coś podobnego?


To może Cię zainteresować: Pływające logo McDonald’s w Łazienkach Królewskich wywołało skandal?