Restaurator napadł na turystów bo anulowali zamówienie [WIDEO]

restaurator napadł

Szokujące sceny w Albanii! Restaurator napadł na hiszpańskich turystów, bo ci zdecydowali się anulować swoje zamówienie. Wszystko przez zniecierpliwienie – bowiem bardzo długo czekali na swoje dania. Tej decyzji nie mógł zrozumieć krewki właściciel restauracji. Poczuł się tym znieważony. Najpierw swoim niedoszłym klientom groził nożem, a gdy ci postanowili uciec – rzucił się za nimi w dziką pogoń. Szokujące nagranie opublikowano w sieci, my prezentujemy je poniżej!

Restaurator napadł na turystów bo anulowali zamówienie

Okres wakacyjny przynosi wiele szalonych wydarzeń w nadmorskich oraz górskich kurortach. Niedawno informowaliśmy o skandalu w Zakopanem. Tam to, właścicielki jednego z pensjonatów zaatakowały rodzinę, która zgłosiła usterki w pokoju który wynajmowała. Reakcja pań do których należy pensjonat była szokująca – w ruch poszedł paralizator, rodzina była bita i ostatecznie wyrzucona za próg. Interweniować musiała policja. Na długo swój urlop zapamiętają także pewni Hiszpanie wypoczywający w Albanii. Wszystko zaczęło się tam od zamówienia jedzenia w pewnej albańskiej restauracji. Gdy czas oczekiwania na dania wydłużał się, rodzina zdecydowała że zrezygnuje z zamówienia. To rozsierdziło właściciela jadłodajni, a część z jego popisów można zobaczyć w filmie poniżej:

Właściciel groził nożem, później urządził obławę na turystów, zniszczył im auto

Nagranie przeraża i szokuje. Trzeba również dodać, że przed tym co zarejestrowała kamera, restaurator groził rodzinie nożem. Później rzucił się na pojazd którym Hiszpanie chcieli odjechać. Zniszczył szybę i próbował dostać się do środka. Można odnieść wrażenie, że osoba ta nie była zrównoważona psychicznie. Należy mówić o sporym szczęściu – bo nikt z hiszpańskiej rodziny nie ucierpiał. Auto zostało jednak poważnie zniszczone.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.