Rakietowy wózek inwalidzki na ulicach Wrocławia? „Pędzi jak zły” [WIDEO]

rakietowy wózek inwalidzki

Rakietowy wózek inwalidzki na ulicach Wrocławia? W sieci pojawiło się niesamowite nagranie, prezentujące nieprawdopodobną sytuację. W rolę główną wcielił się tam mężczyzna na wózku inwalidzkim, który nie poruszał się jednak w sposób normalny. Mianowicie, chodzi o prędkość, jaką rozwijał między innymi pojazdami. Jak można przeczytać w krótkiej notce pod filmem, poruszający się na wózku nie zważał ani na przepisy, ani na innych uczestników ruchu drogowego. Co więcej, na „turbo wózku inwalidzkim” udał się w kierunku drogi szybkiego ruchu – co już teraz stało się obiektem żartów internautów. Poniżej prezentujemy rzeczone nagranie!

Rakietowy wózek inwalidzki na ulicach Wrocławia? Mężczyzna pędził między samochodami, nie zważał na przepisy ruchu drogowego

Czy to będzie kolejny hit polskiego YouTube? W sieci pojawiło się niesamowite nagranie, pochodzące prosto ze stolicy Dolnego Śląska – mianowicie, Wrocławia. Chodzi o rakietowy, lub jak kto woli – turbo wózek inwalidzki, który pędził tamtejszymi ulicami.

Jak się okazuje, nagrywający stał się świadkiem niezwykłego zajścia – oczom jego, oraz kamerki samochodowej, ukazał się bowiem pirat drogowy, poruszający się na elektrycznym wózku inwalidzkim. Niczym reszta pojazdów, jadący wózkiem pędził drogą, lawirując pomiędzy innymi autami. Co jeszcze ciekawsze, kierował się w stronę drogi szybkiego ruchu. Ten fakt już teraz stał się obiektem żartów internautów, a jedna z komentujących osób wszystko skwitowała następującym wpisem:

On dopiero się rozkręca, co będzie jak na autostradę wjedzie.

Wideo o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: NIEBO JAK Z APOKALIPSY NAD STANAMI ZJEDNOCZONYMI! CO DZIEJE SIĘ W USA? TE OBRAZKI PRZYPRAWIAJĄ O GĘSIĄ SKÓRKĘ! ZOBACZ ZDJĘCIA I NAGRANIA

Świadkowie donoszą, że mężczyzna na wózku momentami poruszał się nawet z prędkością 50km/h

Już gołym okiem widać, że mężczyzna nie przebierał w środkach i nie zwracał uwagę na prędkość, z jaką się porusza. Według osób, które były naocznymi świadkami całej sytuacji, momentami poruszający się na wózku inwalidzkim osiągał nawet prędkość 50km/h.

Wideo pojawiło się na kanale STOP CHAM w serwisie YouTube. Wszystko okraszono następującym, krótkim opisem:

Elektryczny wózek inwalidzki lawiruje miedzy autami. Pomijając sam fakt poruszania się po jezdni nie do końca zważa na innych uczestników ruchu i przepisy. Wg nagrywających miejscami jechał ok 50km/h. Lokalizacja Wrocław.

źródło: YouTube, CDA – STOP CHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.