Kolejne porażające nagranie z San Francisco – niebo jak z Blade Runnera [WIDEO]

kolejne porażające nagranie

Kolejne porażające nagranie z San Francisco! W sieci pojawił się niezwykły materiał, który – według internautów – idealnie oddaje scenerię, jaką można było zobaczyć w hicie kinowym Blade Runner. Piekielne, czerwone niebo, nazywane przez niektórych wręcz apokaliptycznym, nadal utrzymuje się nad kilkoma regionami w USA. Wszystko spowodowane jest potężnymi pożarami, które mają tam miejsce już od kilku tygodni. Jak podaje gubernator stanu Oregon – ogień strawił już setki domów. Sieć natomiast w dalszym ciągu obiegają nieprawdopodobne ujęcia pokazujące płomienne niebo nad Stanami Zjednoczonymi.

Kolejne porażające nagranie z San Francisco – niebo jak z Blade Runnera. Apokaliptyczny obraz nad Stanami Zjednoczonymi

USA nadal walczy z potężnymi pożarami, które w stanie Oregon oraz na północno-zachodniej części kraju, utrzymują się już od kilku tygodni. W rezultacie – jak podają miejscowe władze – spłonęły już setki domów, a ludzie stracili cały dobytek życia. O dramacie nieustannie informuje też piekielnie czerwone, apokaliptyczne niebo. Aktualnie, między innymi San Francisco, wygląda w następujący sposób:

kolejne porażające nagranie

Jak podaje portal onet.pl, bardzo poważne zniszczenia można zaobserwować w takich miastach, jak: Vida, Phoenix, Detroit czy Blue River. Już teraz wiadomo, że zarządzono tam masową ewakuację ludzi. Co więcej, miejscowe władze przypuszczają, że będzie to najtragiczniejszy pożar w całej historii tych regionów Stanów Zjednoczonych. Aktualnie spłonęło – bagatela – 120 tysięcy hektarów ziemi.

ZOBACZ TAKŻE: RAKIETOWY WÓZEK INWALIDZKI NA ULICACH WROCŁAWIA! MĘŻCZYZNA LAWIROWAŁ MIĘDZY SAMOCHODAMI Z DUŻĄ PRĘDKOŚCIĄ. ZOBACZ NAGRANIE!

Oczy całego świata zwrócone na dotknięte klęską regiony USA. Nagrania robią ogromne wrażenie

Cały świat z niepokojem spogląda na to, co właśnie dzieje się w Stanach Zjednoczonych. Filmy i nagrania ukazujące piekielny krajobraz, który wytworzył się na skutek pożarów, podbijają sieć. W San Francisco stworzono interesujące ujęcia, które natychmiast przyrównano do popularnego kinowego hit, Blade Runner. Wszystko można zobaczyć poniżej:

Trzeba przyznać, że cały montaż, oprawa muzyczna, a przede wszystkim apokaliptyczny krajobraz, przyprawiają o dreszcze. To wszystko dzieje się naprawdę. Głos w sprawie zabrał także między innymi Barack Obama, były prezydent USA:

źródło: YouTube, onet.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.