Rafał Zawierucha pokazał zdjęcia z premiery filmu Tarantino!

Rafał Zawierucha przeżywa chyba najpiękniejsze chwile w jego życiu. Mianowicie spełniło się jego największe marzenie, czyli rola w filmie „Pewnego razu w Hollywood” Quentina Tarantino. Zapewne zazdrości mu niejedna osoba, a udział Polaka to prawdziwy powód do dumy. Dlatego czekamy na sierpień i wybieramy się do kina! Rafał Zawierucha pokazał zdjęcia z oficjalnej premiery. 

Pewnego razu w Hollywood Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha pokazał zdjęcia z oficjalnej imprezy promującej nowy film Pewnego razu w Hollywood Quentina Tarantino. Polak wcielił się w rolę Romana Polańskiego, a już w 16 sierpnia będziemy mogli zobaczyć go na dużym ekranie, gdyż wtedy premiera w Polsce. Z pewnością to ogromne osiągnięcie, gdyż ekipa pracująca nad produkcją to same duże nazwiska i marzenie niejednej osoby, aby móc pokazać swoje zdolności.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@onceinhollywood Dzień dobry Cannes! Uściski z Lazurowego wybrzeża wysyłam każdemu z Was! Dziękuję za piękne słowa i smsy ! Za wsparcie! Film widziałem! Ale nic wam o nim nie powiem. 💥❤️🌪 Zapraszam już teraz na premiery na całym świecie @festivaldecannes #movie #lovemyjob #dreamscometrue My Dear Friends. I’m very thankful for believing in me and have You all by my side till this great moment. I’ve seen The Film but I’ll not spoiler anything to give You a chance for marvelous Tarantino experience in cinemas around the world. Love from French Riviera. #frenchriviera ❤️🌪🎬🔥💥

Post udostępniony przez Rafał Zawierucha (@rafal_zawierucha)

Zdjęcie z Bradem Pittem

W poniedziałek w Los Angeles miała miejsce oficjalna premiera Pewnego razu w Hollywood. W związku z tym można było zobaczyć największe nazwiska światowego kina. Oczywiście nie mogło zabraknąć Rafała Zawieruchy, który udostępnił kilka zdjęć dla fanów. Wspólny obrazek z Bradem Pittem? Czemu nie! Dodatkowo udało się cyknąć zdjęcie z samym Tarantino.


Podsumowując, nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić co czuje teraz aktor, ale gratulacje płyną od jego kolegów i koleżanek z branży. Jak sam wspomniał, jest to dla niego niesamowite uczucie, wyróżnienie i z pewnością kolejny krok naprzód.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.