Rafał Zawierucha pokazał zdjęcia z premiery filmu Tarantino!

Rafał Zawierucha przeżywa chyba najpiękniejsze chwile w jego życiu. Mianowicie spełniło się jego największe marzenie, czyli rola w filmie „Pewnego razu w Hollywood” Quentina Tarantino. Zapewne zazdrości mu niejedna osoba, a udział Polaka to prawdziwy powód do dumy. Dlatego czekamy na sierpień i wybieramy się do kina! Rafał Zawierucha pokazał zdjęcia z oficjalnej premiery. 

Pewnego razu w Hollywood Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha pokazał zdjęcia z oficjalnej imprezy promującej nowy film Pewnego razu w Hollywood Quentina Tarantino. Polak wcielił się w rolę Romana Polańskiego, a już w 16 sierpnia będziemy mogli zobaczyć go na dużym ekranie, gdyż wtedy premiera w Polsce. Z pewnością to ogromne osiągnięcie, gdyż ekipa pracująca nad produkcją to same duże nazwiska i marzenie niejednej osoby, aby móc pokazać swoje zdolności.

Zdjęcie z Bradem Pittem

W poniedziałek w Los Angeles miała miejsce oficjalna premiera Pewnego razu w Hollywood. W związku z tym można było zobaczyć największe nazwiska światowego kina. Oczywiście nie mogło zabraknąć Rafała Zawieruchy, który udostępnił kilka zdjęć dla fanów. Wspólny obrazek z Bradem Pittem? Czemu nie! Dodatkowo udało się cyknąć zdjęcie z samym Tarantino.


Podsumowując, nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić co czuje teraz aktor, ale gratulacje płyną od jego kolegów i koleżanek z branży. Jak sam wspomniał, jest to dla niego niesamowite uczucie, wyróżnienie i z pewnością kolejny krok naprzód.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.