Ola Kot: wiek, partner, Eska, Instagram, Taniec z gwiazdami. Co o niej wiemy?

Kolejną uczestniczką, która wystąpi w nowej edycji Tańca z gwiazdami jest Ola Kot. Piękna prezenterka telewizyjna stanie do rywalizacji z innymi znanymi osobami już jesienią tego roku. Z tego powodu postanowiliśmy zebrać informacje na jej temat, które najbardziej interesują internautów. Sprawdź co o niej wiadomo!

Ola Kot wiek

Pewnie niewielu w to uwierz, jednak prezenterka stacji muzycznych skończy w tym roku już 29 lat! Patrząc na nią to naprawdę duże zaskoczenie. To nie jedna informacja, która może zaskoczyć jej fanów. Co ciekawe dziewczyna skończyła studia informatyczne! Oprócz tego wzięła udział w wielu konkursach piękności, a jej największym sukcesem w tej dziedzinie jest tytuł Miss Beskidów, który umożliwił jej start w wyborach Miss Polski. Dodatkowo w 2010 roku wystartowała w konkursie Miss Global.

 

Ola Kot partner

Popularna prezenterka niechętnie dzieli się informacjami o swoim życiu prywatnym. To, czy jest związana obecnie z jakimś mężczyzną również pozostaje zagadką. Co ciekawe wzięła udział w dość nietypowej akcji. Mianowicie jeden z jej fanów zaprosił ją na studniówkę, na co ona odpowiedziała, że jeśli pod tą prośbą uzbiera 20 tysięcy lajków zgodzi się mu towarzyszyć. Była pewna, że jest to tylko żart ze strony młodego chłopaka, jednak on podjął wyzwani, a internauci chętnie poparli ten pomysł. Finalnie para bawiła się razem przez całą noc, a licealista zapamięta tę noc na całe życie!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ola Kot (@olakot_)

Ola Kot Eska

Większość z widzów kojarzy ją ze stacji telewizyjnej Eski. Prowadzi tam różne programy i zdobywa coraz więcej fanów. Oprócz tego jest prezenterką pogody na antenie Nova TV. Ostatni po opublikowaniu wspólnego zdjęcia z Rafałem Maserakiem pojawiły się spekulacje na temat tego, że to właśnie on będzie jej partnerem w Tańcu z gwiazdami. Czy okaże się to prawdą przekonamy się już niebawem!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ola Kot (@olakot_)

Ola Kot Instagram

Jej profil znajdziecie pod nazwa @olakot_. Aktualnie obserwuje ją 164 tysiące internautów, ale liczba ta rośnie z dnia na dzień. Znajdziemy tam zdjęcia z wyjazdów na potrzeby telewizyjne, a także z prywatnych momentów jej życia.