Krzysztof Jackowski o tym, czego oczekiwać wiosną. Na co liczyć?

krzysztof jackowski o tym

Krzysztof Jackowski o tym, czego oczekiwać wiosną. Na co możemy liczyć już niebawem? Najpopularniejszy polski jasnowidz zapowiadał to od pewnego czasu i wszystko wskazuje na to, że znów się nie mylił. Co przyniosą najbliższe tygodnie i na co powinniśmy się nastawić? Jak będzie wyglądać Wielkanoc? Wszystkiego dowiecie się z dalszej części tekstu!

Krzysztof Jackowski o tym, czego oczekiwać wiosną. Co nas czeka w najbliższym czasie?

Krzysztof Jackowski to z pewnością najpopularniejszy polski jasnowidz. Jego przepowiednie sprawdziły się już niejednokrotnie. Wiele wskazuje na to, że tym razem może być podobnie. Tym razem Jackowski skupił się na tym, co przyniesienie wiosna – w kontekście pogody. Już jakiś czas temu zwiastował on, że aura będzie sprzyjać, a ładne, słoneczne dni, po tegorocznej zimie nadejdą dość szybko. Patrząc przez okno trzeba przyznać, że jasnowidz z Człuchowa miał rację. Szerzej o wszystkim mówił w rozmowie z Super Expressem, a jego słowa przytacza portal o2.pl:

Mówiłem wcześniej, że wiosna dość szybko przyjdzie.

Czy dalsza część miesiąca oraz nadchodzące święta wielkanocne będą równie pogodne? Krzysztof Jackowski jest dobrej myśli i zapowiada, że będzie jeszcze ładniej, niż obecnie. W górę mają pójść także temperatury. W o2.pl czytamy następującą wypowiedź jasnowidza:

Wprawdzie nie jest za ciepło, ale te wielodniowe słoneczne dni są optymistyczne i to wskazuje na to, że przedwiośnie już zawitało. Ta moja przepowiednia się w jakiś sposób sprawdza.

ZOBACZ TAKŻE: WŁADIMIR PUTIN Z PARKINSONEM. EKSPERT MÓWI, KIEDY ODSUNĄ GO OD WŁADZY! POJAWIA SIĘ KONKRETNY TERMIN, CZARNE CHMURY NAD PUTINEM

Krzysztof Jackowski przewiduje pogodę na Wielkanoc 2022

W odpowiedzi na pytanie, jaka pogoda czeka nas podczas świąt wielkanocnych w 2022 roku, z pomocą przychodzi Krzysztof Jackowski. Jego zdaniem, pogoda w kwietniu powinna nas zdecydowanie rozpieszczać. Portal o2.pl przytacza dalszą część wypowiedzi jasnowidza:

W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem.

Na koniec Jackowski dodał jeszcze:

Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda.

źródło: o2.pl, Super Express; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.