Psy sąsiada zniszczyły Forda. Chciały dorwać kota, który schował się pod maską

psy sąsiada zniszczyły forda

Psy sąsiada zniszczyły Forda. Nietypowe zgłoszenie otrzymali policjanci z Hrubieszowa w województwie lubelskim. Jak się okazało, poważnym uszkodzeniom uległ zaparkowany na pewnej posesji pojazd. Co ciekawe, winowajcami okazały się dwa psy, które ścigały małego kota. Maluch ukrył się w komorze silnika, jednak zawzięte czworonogi nie chciały dać za wygraną i zaczęły dosłownie demolować samochód – a wszystko, aby dostać się do rzeczonego dachowca. Szkody, które wyrządziły psy, robią ogromne wrażenie. Właścicielka pojazdu już teraz wyceniła je na kilka tysięcy złotych.

Psy sąsiada zniszczyły Forda. Wszystko zaczęło się od pościgu za kotem, który kryjówkę znalazł w komorze silnika

Patrząc na zdjęcia zdewastowanego Forda zaparkowanego na terenie gminy Dołhobyczów, można odnieść wrażenie, że padł on ofiarą bezwzględnych wandali. Jakież pojawia się zdziwienie, gdy okazuje się, że za wszystkim stoją dwa psy…

Choć brzmi to jak żart – wszystko wydarzyło się naprawdę. Niecodzienne zgłoszenie od pewnej kobiety otrzymali policjanci z Hrubieszowa. Chodziło o zdewastowane auto, a za wszystko odpowiadać miały dwa psy sąsiada. Jak się okazało, próbowały one dorwać małego kota. Ten przed bezwzględnymi czworonogami schował się pod maską pojazdu. Zdeterminowane psiaki robiły co w ich mocy, aby dostać się do malucha. Skutkiem takiego działania okazało się zdewastowane auto. W sieci pojawiły się zdjęcia pojazdu – aż trudno uwierzyć, że psy były w stanie dokonać takich zniszczeń.

ZOBACZ TAKŻE: PIERWSZEŃSTWO DLA PIESZYCH JESZCZE PRZED WEJŚCIEM NA JEZDNIĘ? W POLSCE POJAWIŁ SIĘ TAKI POMYSŁ! CZY JEST TO JEDNAK DOBRA INICJATYWA? KIEROWCY OBAWIAJĄ SIĘ LAWINY WYPADKÓW

Właściciela Forda wycenia straty – sąsiad może mieć spore problemy

Jak ustalili hrubieszowscy policjanci, psy należą do 68-letniego sąsiada poszkodowanej kobiety. Portal lublin112.pl przytacza więcej szczegółów całej sprawy. Według tamtejszej relacji, mężczyzna bardzo często puszcza wolno swoje psy na noc. Tym razem skończyło się to tak, a nie inaczej.

Właścicielka pojazdu szkody, jakich dokonały psy, szacuje nawet na 5 tysięcy złotych. Patrząc na fotografię Forda, ta kwota wcale nie dziwi. Oznaczać to może teraz problemy dla sąsiada poszkodowanej, ponieważ ktoś będzie musiał pokryć szkody i koszty naprawy samochodu.

psy sąsiada zniszczyły forda

źródło: Policja Hrubieszów, lublin112.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.