Przywiązali psa stalową linką do drzewa. Policja szuka oprawcy

przywiązali psa

Przywiązali psa stalową linką do drzewa! Wycieńczona i niedożywiona suczka było uwięziona w ten sposób, że nie mogła się nawet położyć. Odnalazła ją przypadkowa osoba. Dramat rozegrał się nieopodal Wągrowca. Pies szczęśliwie przeżył, jednakże jego stan nie jest zadowalający. Policja poszukuje oprawcy zwierzęcia.

Przywiązali psa stalową linką do drzewa. Wycieńczone zwierzę cudem uratowane

Kolejny przypadek bestialskiego potraktowania istoty słabszej wręcz załamuje. Tym razem przerażającego odkrycia w lesie nieopodal Wągrowca (wieś Podlesie Wysokie) dokonał przypadkowy przechodzień. Zobaczył on przywiązanego do drzewa psa – i to przywiązanego nie byle jak, bo za pomocą stalowej linki. Gdyby tego było mało, oprawca zrobił to w ten sposób, że pies nie mógł nawet się położyć. Musiał zatem cały czas stać. To było dodatkowym problemem, przedłużeniem jego cierpień. Na szczęście zwierzę udało się uratować.

Policja szuka sprawcy bestialskiego czynu

Psem który tak bardzo cierpiał, okazała się suczka rasy mieszanej, przypominająca owczarka niemieckiego. Okazuje się, że około dwóch miesięcy wcześniej mogła się oszczenić – takie przypuszczenia snuje po oględzinach lekarz weterynarii.

Suczka znalazła schronienie u pracowników Fundacji dla Zwierząt Bahti – teraz znajduje się w ośrodku w Skórzewie.

Osoby, które wiedzą, kim mógł być właściciel psa, kto mógł mieć takiego psa u siebie a pod koniec sierpnia zniknął, prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym naszej jednostki tel. 67 268 12 10 Będziemy sprawdzać każdy sygnał, zapewniamy anonimowość.

ZOBACZ TAKŻE: ZASADZKA TAKSÓWKARZY NA BOLTA! 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.