„Przystanek Woodstock” odwołany z powodu pandemii koronawirusa

przystanek woodstock odwołany

„Przystanek Woodstock” odwołany z powodu pandemii koronawirusa. Taką informację przekazał w poniedziałek Jerzy Owsiak, a więc prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiadomość ta zasmuciła tysiące osób, które rokrocznie biorą udział w tym jednym z największych festiwali muzycznych w całej Europie. Pierwotnie miał odbyć się on w dniach 30 lipca – 1 sierpnia. Organizatorzy zapewniają jednak, że dla sympatyków na dany termin szykują niespodziankę.

„Przystanek Woodstock” odwołany z powodu pandemii koronawirusa

A więc stało się – jeden z najpopularniejszych polskich i jeden z największych festiwali muzycznych w całej Europie został odwołany. Mowa rzecz jasna o Pol’and’Rock Festival, niegdyś znanym pod nazwą Przystanek Woodstock. Wszystko spowodowane jest pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami. Wydarzenie miało odbyć się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia. O tym, że festiwal odwołano, poinformował między innymi sam prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Jerzy Owsiak. Słowa szefa WOŚP przytoczył portal RMF24.pl, a brzmią one następująco:

Niestety, chwilowo pokonał nas wirus. Nie tylko nas, bo rzucił na kolana cały świat. Niewidoczny gołym okiem, nie podnoszący głosu, niewidzialny, niczym się niewyróżniający, a zapędził nas w kozi róg. Nie tylko sieje strach, ale wielu z nas odbiera zdrowie i życie. Tu nie ma mocnych, to nie moment na zgrywanie bohaterstwa, to nie czas na wymyślanie sztuczek…

ZOBACZ TAKŻE: WIÓZŁ PSA NA DACHU, BO W SAMOCHODZIE NIE BYŁO JUŻ MIEJSCA! BULWERSUJĄCA SYTUACJA Z CHIN UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE, W SIECI POJAWIŁO SIĘ NAGRANIE! ZOBACZ WIDEO

Organizatorzy szykują niespodziankę dla fanów – Pol’and’Rock 2020 odbędzie się online

Zawiedzeni, którzy planowali przybyć na tegoroczny festiwal, będą mogli wziąć w nim udział online. Choć dla wielu jest to nieporównywalne z rzeczywistą obecnością na imprezie, aktualna sytuacja niestety zmusza do podjęcia takich kroków. Wszystko odbędzie się w tym samym terminie, co pierwotna data Pol’and’Rock 2020.

Absolutnie nie chcemy Was w tych trzech dniach zostawić bez cudownej atmosfery naszego Festiwalu. Przecież jest to podziękowanie za Wasze zimowe wsparcie podczas Finału, jest to podziękowanie dla Was wszystkich za tworzenie społeczeństwa w pełni obywatelskiego i przepojonego wspaniałymi ideami. Dlatego w dniach 30 lipca – 1 sierpnia zapraszamy Was na całe trzy dni festiwalowego grania! Stworzymy dla Was Najpiękniejszą Domówkę Świata – internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki, z masą festiwalowych gości i dźwięków.
źródło: RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.