Przerażające przemówienie Putina. „Ktokolwiek próbuje nam przeszkadzać…”

przerażajace przemówienie putina

Przerażające przemówienie Putina. Prezydent Rosji po raz kolejny w ostatnich dniach wygłosił budzące grozę przemówienie. Tym razem wszystko zbiegło się z atakiem na Ukrainę. Zatrważające słowa padły w momencie, gdy Putin ogłosił atak na ten kraj. W swoim wystąpieniu ostrzegł tych, którzy będą starali się przeszkodzić Rosji w osiągnięciu jej celów. Konkretny fragment wypowiedzi Putina przytoczył facebookowy profil „KiKŚ – Konflikty i katastrofy światowe”. Wszystko możecie zobaczyć poniżej.

Przerażające przemówienie Putina. „Ktokolwiek próbuje nam przeszkadzać…”

Cały świat od wczesnych godzin porannych z trwogą spogląda w kierunku Ukrainy, która została zaatakowana przez Rosję. W sieci pojawiło się wiele materiałów wideo, na których widać bombardowanie poszczególnych, strategicznych celów na Ukrainie. Dużo mówi się także o przerażającym przemówieniu Władimira Putina. Prezydent Rosji niejako ostrzegł w nim tych, którzy mogą starać się przeszkodzić Rosji w realizacji założonych celów. Słowa Putina przytacza facebookowy profil „KiKŚ – Konflikty i katastrofy światowe”. Putin mówił:

Teraz kilka ważnych, bardzo ważnych słów dla tych, którzy mogą ulec pokusie interwencji w trwające wydarzenia. Ktokolwiek próbuje nam przeszkadzać, a tym bardziej stwarzać zagrożenia dla naszego kraju, dla naszego narodu, powinien wiedzieć, że reakcja Rosji będzie natychmiastowa i doprowadzi do konsekwencji, jakich nigdy w swojej historii nie doświadczyliście.

Po czym dodał:

Jesteśmy gotowi na każdy rozwój wydarzeń. Podjęto wszelkie niezbędne decyzje w tym zakresie. Mam nadzieję, że zostanę wysłuchany

ZOBACZ TAKŻE: ROSJA ZAATAKOWAŁA ŁUCK. TO OKOŁO 100 KILOMETRÓW OD GRANICY Z POLSKĄ. CZY NASZ KRAJ JEST BEZPIECZNY? [WIDEO]

Najnowsze doniesienia z Ukrainy. Rośnie liczba ofiar inwazji

Najnowsze doniesienia z Ukrainy nie napawają optymizmem. Niestety pojawiają się doniesienia o rosnącej liczbie ofiar inwazji Rosjan. Biuro prezydenta Ukrainy przekazało do mediów następujące wieści:

Ponad 40 ukraińskich żołnierzy zginęło, a kilkudziesięciu zostało rannych w wyniku ataku Rosji.

Mówi się także o ofiarach wśród ludności cywilnej. Takowych jak dotąd ma być mniej niż 10.

źródło: RMF24.pl, Twitter, Facebook: KiKŚ – Konflikty i katastrofy światowe

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.