Przerażające odkrycie – wideo oglądasz tylko na własną odpowiedzialność!

przerażające odkrycie

Przerażające odkrycie – materiał pochodzi prosto z Australii, gdzie mieszkają tysiące niebezpiecznych stworzeń, będących niezwykle groźnych dla człowieka. Wideo, które prezentujemy poniżej, przeznaczone jest jedynie dla osób o mocnych nerwach. Oglądacie je na własną odpowiedzialność! 

Przerażające odkrycie w australijskim parku gadów! Widok przyprawia o gęsią skórkę

Australia wielu kojarzy się ze stosunkowo ciepłym klimatem, pięknymi miejscami, kangurami i beztroską. Jednakże, w parze z sielanką, zwykle idzie wyobrażenie o niebezpiecznych owadach i zwierzętach. Mowa tutaj choćby o aligatorach, potężnych wężach a także zabójczych pająkach. My skupimy się na tych ostatnich. W sieci pojawiło się bowiem nagranie pochodzące z australijskiego parku gadów w Somersby. Opublikowano je na oficjalnej stronie parku w portalu Facebook. Prezentuje one tajemniczy worek, który pod lupę bierze jeden z tamtejszych pracowników. Przy jego otwieraniu jest niezwykle ostrożny – później okazało się, skąd taka postawa mężczyzny.

ZOBACZ TAKŻE: W CYRKU NIEDŹWIEDZIOWI WYRWANO PAZURY I OKALECZONO SZCZĘKĘ. ZAJĘLI SIĘ NIM LUDZIE DOBREJ WOLI, A ZWIERZĘ PO 3 LATACH ZACZYNA ODCZUWAĆ RADOŚĆ Z ŻYCIA

Worek z jakami ptasznika australijskiego – atraksa. Mnóstwo pająków wypełzło na wolność

Wideo jest naprawdę popularne w sieci, jednakże nie radzimy oglądać go osobom, które cierpią na arachnofobię. Pracownik parku, otwierając worek za pomocą pęsety, uwalnia mnóstwo niebezpiecznych pająków. Są to atraksy, które bywają niezwykle groźne. W Australii występuje aż 30 gatunków atraksów, natomiast atraks robustus uznawany jest za jednego z najbardziej jadowitych pająków na świecie.

Wideo o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

źródło zdjęcia: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.