Przerażające odkrycie w domu staruszki – aż trudno w to uwierzyć!

Przerażające odkrycie w domu staruszki

Przerażające odkrycie w domu starszej kobiety! Sąsiedzi staruszki zaniepokoili się, ponieważ od dłuższego czasu jej nie widzieli. Skrzynka 79-latki była zapełniona listami, a z mieszkania wydobywał się obrzydliwy smród. W związku z tym zawiadomili służby, które zastały w domu istny horror. W środku znajdowały się zwłoki oraz wychudzone koty, który sukcesywnie zjadały ciało. Poznajcie szczegóły!

Przerażające odkrycie w domu staruszki

Clara Inés Tobón mieszkała sama, nie miała męża ani dzieci. Przed laty przeniosła się z Kolumbii do Hiszpanii, pozostawiając tam wszystkich swoich krewnych. 79-letnia kobieta utrzymywała dobry kontakt ze swoimi sąsiadami, którzy po czasie zaniepokoili się brakiem spotkań ze staruszką. Zauważyli, że w skrzynce kobiety znajduje się coraz więcej listów, a próby skontaktowania się z nią oraz wejścia do domu były niemożliwe. Świadkowie relacjonują, że z mieszkania kobiety wydobywał się nieprzyjemny zapach, jednak doskonale wiedzieli, że staruszka miała wiele kotów. Smród tłumaczyli obecnością zwierząt. Po czasie zdecydowali się jednak wezwać służby, celem wyjaśnienia jej nieobecności. Przerażające odkrycie zszokowało nie tylko sąsiadów, ale i funkcjonariuszy.

ZOBACZ TAKŻE: WOJSKO POJAWIŁO SIĘ NA POLSKICH ULICACH – TŁUMACZYMY, O CO CHODZI!

Jak informuje „El Mundo”, do mieszkania kobiety weszła policja. Widok, który tam zastali był przerażający. Okazuje się, że Clara Inés Tobón zmarła około 3 miesiące temu. Przerażające odkrycie wywołało u policjantów skrajne emocje.

Policjanci powiedzieli nam, że to był najgorszy widok, jaki widzieli, odkąd zaczęli swoją pracę – przekazał jeden z sąsiadów zmarłej kobiety.

W mieszkaniu znajdowały się rozkładające zwłoki i panował ogromny bałagan. Staruszka borykała się ze zbieractwem, dlatego w jej domu walało się mnóstwo worków, śmieci i niepotrzebnych rzeczy. Oprócz tego znaleziono tam wychudzone, wycieńczone i zaniedbane koty, który powoli zaczęły zjadać ciało kobiety. Ponadto postanowiono zbadać zwierzęta, a konkretniej sprawdzono zawartość ich żołądków. Badania potwierdziły, że zwierzęta żywiły się zwłokami swojej pani. 79-latka zmarła z przyczyn naturalnych.

 

źródło: o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.