Przepowiednie Królowej Saby spełniają się! Zbliża się koniec świata?!

Przepowiednie Królowej Saby

Przepowiednie królowej Saby sięgają czasów przed naszą erą i mimo, że minęło tysiące lat, jej słowa mają pokrycie w obecnych czasach. Czy przewidziany przez królową koniec świata wkrótce nastąpi?

Przepowiednie królowej Saby spełniają się

Królowa Saba, a w zasadzie Michalda, żyła około 875 roku p.n.e. Według wielu źródeł, Michalda miała regularnie odwiedzać króla Salomona, któremu opowiadała swoje wizje związane z przyszłością. Losy świata według Saby miały być regularnie spisywane, dzięki czemu niektóre z nich zachowały się po dziś dzień.

Zaskakujące, że wiele z nich rzeczywiście ma lub miało pokrycie w prawdziwym życiu. Przepowiednie królowej Saby znane są po dziś dzień i regularnie wraca się do nich, sprawdzając losy przyszłości. W Polsce wizje Michaldy spisane są w tomiku pt. „Mądra Rozmowa Królowej ze Saby z Królem Salomonem”.

ZOBACZ TAKŻE: INTERNAUCI NIE KRYJĄ STRACHU – WYPEŁNIA SIĘ PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO!

Wiele interpretacji wizji królowej wskazuje na to, że Saba przewidziała narodziny Jezusa. Ponadto mówiła, że 1200 lat po Jego narodzinach, świat nawiedzą liczne wojny i katastrofy. Upadek religii zinterpretowano natomiast jako rozłam i reformy kościoła oraz wojny religijne.

Ludzie kopiąc głęboko na 300 sążni, dobywać będą węgiel, rudę i kamienie i za pomocą tych materiałów budować różne przyrządy żelazne i węglem je poruszać (…) pieniądz zapanuje nad światem i stanie się wielki jak Bóg – brzmi jeden z cytatów Królowej Saby.

Wielu interpretuje powyższy cytat jako rozwój handlu i przemysłu, który rzeczywiście miał miejsce. Niewątpliwie słowa mistyczki związane z mocą pieniądza również mają pokrycie w życiu. Przepowiednie królowej Saby zwracają również uwagę na liczne katastrofy klimatyczne oraz plagi niebezpiecznych dla człowieka robali i owadów. Przeludnienie ziemi, nietrwałe związki partnerskie, zawiść, patologia i chaos panujące w społeczeństwie to kolejne elementy, o których mówiła Saba. Jeśli chodzi o koniec świata, wizjonerka zapowiedziała, że nastanie on 50 lat po urodzajnych czasach.

 

źródło: antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.