Internauci przerażeni. Wypełnia się przepowiednia Jackowskiego?!

internauci przerażeni

Internauci przerażeni! Właśnie wypełnia się przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego z zeszłego roku?! Dokładnie w listopadzie 2020 roku, najsłynniejszy polski jasnowidz mówił o „wąskim wschodnim pasku Polski, oddzielonym linią od całej reszty Polski”. Dziś, gdy coraz więcej mówi się o wprowadzeniu stanu wyjątkowego przy granicy z Białorusią, wszystko zaczyna się wyjaśniać. Sam Jackowski poruszył temat we wtorek, gdy już niemal pewne było, że prezydent ogłosi stan wyjątkowy.

Internauci przerażeni. Wypełnia się przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego?

Krzysztof Jackowski to niewątpliwie najbardziej popularny jasnowidz w Polsce. Stosunkowo często dzieli się on z widzami swoimi wizjami, a wszystko za pomocą transmisji na żywo w serwisie YouTube. Niektóre z nich przyprawiają o dreszcze i pozostaje mieć nadzieję, że nigdy się nie spełnią. Wygląda jednak na to, że na naszych oczach wypełnia się jedna z jego przepowiedni z zeszłego roku.

Chodzi rzecz jasna o wprowadzenie stanu wyjątkowego przy granicy z Białorusią. Krzysztof Jackowski jeszcze w listopadzie 2020 roku mówił:

Wąski wschodni pasek Polski jest oddzielony linią od całej reszty Polski. Nawet tam, gdzie Wrocław, to tam nie będzie się nic działo. Tam może być dużo wojska i to nie naszego, ale tam nie będą się działy jakieś rzeczy niebezpieczne. Zagrożone miejsca to jest wąski pas wschodniej Polski.

Gołym okiem widać, że miejsce wskazane przez jasnowidza pokrywa się niemal idealnie z tym, o którym głośno jest w ostatnich tygodniach. Właśnie w kontekście tego miejsca mówi się o wprowadzeniu stanu wyjątkowego.

ZOBACZ TAKŻE: STAN WYJĄTKOWY W POLSCE?! PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ. TERAZ WSZYSTKO W RĘKACH PREZYDENTA

Krzysztof Jackowski pokazał widzom wystąpienie ministra Mariusza Kamińskiego – to ostateczny dowód na potwierdzenie jego wizji?

Podczas transmisji na żywo, Jackowski pokazał widzom fragment wystąpienia ministra Mariusza Kamińskiego. I rzeczywiście, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że wizja sprawdza się niemal dokładnie, słowo w słowo. Minister Kamiński mówił:

Rada Ministrów podjęła uchwałę o wprowadzeniu stanu wyjątkowego na wąskim pasie, leżącym bezpośrednio przy granicy z Białorusią. Będą tam obowiązywały restrykcje, zgodne z przepisami dotyczącymi wprowadzenia stanu wyjątkowego.

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.