Cwaniak z Audi ośmieszony i wyjaśniony na „wahadle” [WIDEO]

cwaniak z audi ośmieszony

Cwaniak z Audi ośmieszony i wyjaśniony na „wahadle”! Wideo, które w sieci opublikowano zaledwie dwa dni temu, błyskawicznie stało się istnym hitem. Widać na nim chamskie zachowanie kierowcy, który nie zważając na sygnalizację świetlną oraz innych uczestników ruchu drogowego, próbował szybko pokonać remontowany odcinek drogi. Na swojej drodze spotkał jednak inną osobę, która nie zamierzała mu odpuszczać. Sfrustrowany cwaniak musiał cofać przez całą długość zamkniętego odcinka. Nagranie zobaczycie w dalszej części tekstu.

Cwaniak z Audi ośmieszony i wyjaśniony na „wahadle”. Ten film powinien być przestrogą dla wszystkich [WIDEO]

Remonty dróg często wiążą się z zastosowaniem ruchu wahadłowego, aby trasa w jakikolwiek sposób była przejezdna. Niestety, zwykle generuje to korki, gdyż tymczasowa sygnalizacja świetlna skutecznie spowalnia ruch. Do tego dochodzą kierowcy, którzy się do niej nie stosują. Tym właśnie sposobem wiele pojazdów wjeżdża na dany odcinek mimo czerwonego światła, co dodatkowo wydłuża czas przejazdu.

Niektórzy są nawet na tyle bezczelni, że wyprzedzają samochody, które już zatrzymały się na czerwonym świetle i jadą mimo to. Tak było między innymi na poniższym nagraniu. W momencie, gdy nagrywający miał już zielone światło i powinien móc bez przeszkód wjechać na „wahadło” – Audi dopiero zmierzało w jego kierunku. Ten jednak postanowił dać nauczkę krnąbrnemu kierowcy i trzeba przyznać, że miał do tego pełne prawo. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: „EKSTREMALNE ZAGROŻENIE” PO WYBUCHU CHEMIKALIÓW W NIEMCZECH! TOKSYCZNA CHMURA PRZYLECIAŁA NAD POLSKĘ, W JAKIM KIERUNKU SIĘ UDAŁA? OSTRZEŻENIE IMGW!

Internauci biją brawo nagrywającemu. Tylko taka sytuacje może dać do myślenia drogowym cwaniakom

Nagranie zrobiło furorę w serwisie YouTube. Od 27 lipca obejrzało je już blisko 400 tysięcy osób. Nie zabrakło także wielu komentarzy i widać w nich ogromną zgodność, co w takich przypadkach nie zawsze jest oczywiste. Internauci uważają, że nagrywający zachował się wzorowo i być może nauczył pokory osobę zasiadającą za kierownicą Audi.

Inni zwrócili też uwagę na fakt, że kierujący Audi powinien zostać ukarany odpowiednim mandatem ze strony policji. Ale czy sprawa nabierze aż takich obrotów?

źródło: YouTube – Bandyta z Kamerką

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.