Przepowiednia Baby Wangi o Władimirze Putinie – to czeka Rosję i jej przywódcę

Baba Wanga

Słowa bułgarskiej mistyczki wspominane są po dziś dzień. Okazuje się, że Baba Wanga za życia opowiedziała o losach Rosji, wspominając również o Władimirze Putinie. W obliczu trwającej wojny jej słowa znaczą o wiele więcej. Co takiego przewidziała wizjonerka?

Baba Wanga o Rosji i Putinie

Baba Wanga zmarła w 1996 roku z powodu nowotworu piersi. Mimo, że wizjonerki nie ma już z nami na świecie, od wielu lat wspomina się jej słowa. Nie bez powodu, ponieważ mistyczce przypisuje się wiele sprawdzonych wizji, m.in. zamach na World Trade Center czy powstanie Państwa Islamskiego (ISIS).

W obliczu trwającej na Ukrainie wojny, warto wrócić do słów Baby Wangi, kiedy omawiała losy Rosji. Jak się okazuje, wiele lat temu mistyczka zapowiadała, że Rosja stanie się potęgą światową.

Nikt nie może powstrzymać Rosji. Wszyscy zostaną przez nią usunięci z drogi i nie tylko się ostanie, ale także stanie się panią świata – mówiła Baba Wanga.

Wizjonerka za czasów swojego życia wielokrotnie wspominała o wybuchu III wojny światowej, która miała się zacząć w „małym kraju”. Ukraina z kolei jest największym krajem w Europie, nie licząc Rosji.

ZOBACZ TAKŻE: KRZYSZTOF JACKOWSKI O ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĘTACH WIELKANOCNYCH – JAKIE BĘDĄ?

To jednak nie koniec zaskakujących doniesień. Tuż przed śmiercią Baba Wanga opowiedziała, że grupa ludzi wykorzysta broń chemiczną. Ponadto w 1979 roku w rozmowie z Walentinem Sidorowem wizjonerka miała powiedzieć:

Wszystko rozmrozi się, jak lód, tylko jeden pozostanie nietknięty – chwała Władimira, chwała Rosji.

Kim była Baba Wanga?

Baba Wanga to znana na całym świecie bułgarska mistyczka, znachorka i jasnowidząca, która zmarła 11 sierpnia 1996 roku. Początkowo przepowiadała przyszłość przypadkowo napotkanym ludziom, jednak szybko zwiększyła swoją działalność. Diagnozowała choroby, doradzała jak żyć i przede wszystkim przewidywała przyszłość dla całego świata. Jej słowa wspominane są do dziś, a niektóre znajdują potwierdzenie w rzeczywistości.

 

źródło: antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.