Operacja Jarosława Kaczyńskiego – wiadomo co się stało

operacja jarosława kaczyńskiego

Operacja Jarosława Kaczyńskiego przebiegła pomyślnie. W rozmowie z portalem RMF mówiła o tym Małgorzata Gosiewska, która pełni funkcję wicemarszałka Sejmu. Mianowicie, wieść o fakcie, że Jarosław Kaczyński wylądował w szpitalu, media obiegła wczoraj. Już teraz wiadomo, co było powodem jego wizyty w placówce medycznej i zabiegu, który przeszedł.

Operacja Jarosława Kaczyńskiego – wiadomo co się stało

W dniu wczorajszym polskie media obiegła wiadomość, jakoby Jarosław Kaczyński miał wylądować w szpitalu. Wielu zastanawiało się czym jest to spowodowane oraz czy być może chodzi o poważniejsze problemy ze zdrowiem polityka. W dzisiejszej rozmowie portalu RMF z Małgorzatą Gosiewską która jest wicemarszałkiem Sejmu, można było zaczerpnąć kilku informacji o stanie zdrowia Jarosława Kaczyńskiego, a także zabiegu, który przeszedł w szpitalu.

ZOBACZ TAKŻE: LEWANDOWSKI BEZ ZŁOTEJ PIŁKI! POLAK W PLEBISCYCIE ZAJĄŁ DOPIERO 8. MIEJSCE. DLA WIELU POLAKÓW JEST TO OGROMNE ROZCZAROWANIE

Prezes Prawa i Sprawiedliwości przeszedł zabieg związany z kolanem

Wiadomo już, co było powodem wizyty w szpitalu i późniejszego zabiegu. Jak przyznała Małgorzata Gosiewska, Jarosław Kaczyński przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Planowano to już jakiś czas temu, jednakże natłok obowiązków przeszkadzał w realizacji założeń lekarzy.

Wicemarszałek Sejmu zapewniła w dodatku, że wszystko przebiegło zgodnie z planem, a Jarosław Kaczyński niebawem wróci do pracy. Wczoraj jednakże trudno było o jakiekolwiek konkretne i oficjalne informacje związane z pobytem prezesa PiS w szpitalu.

źródło zdjęcia: se.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.