Przebrał się za własną córkę aby uciec z więzienia [WIDEO]

przebrał się za własną

Przebrał się za własną córkę aby uciec z więzienia! Na tak nietypowy sposób ucieczki zza krat, zdecydował się członek, a jak nawet podają niektóre źródła – lider brazylijskiego gangu. Clauvino da Silva być może przejdzie do historii jako autor jednej z najbardziej oryginalnych prób zbiegnięcia z miejsca osadzenia. Na jego nieszczęście – został zdemaskowany. Sposób którym próbował przechytrzyć funkcjonariuszy, przypomina te znane z kreskówek. Zobacz nagranie!

Przebrał się za własną córkę aby uciec z więzienia

Mężczyzna przebrany za kobietę? Wielu osobom może kojarzyć się to z rozrywką którą serwują nam kabarety. Tym razem jednak, członek brazylijskiego gangu przebrał się za własną córkę. Wszystko po to, aby udało mu się niepostrzeżenie uciec z więzienia. Niedoszły zbieg zamieszany był w handel narkotykami na wielką skalę. Teraz będzie siedział w więzienny bloku, który przeznaczono dla najgroźniejszych przestępców. W ucieczce pomagać miała mu córka, która tego feralnego dnia odwiedziła go w areszcie. To właśnie za nią przebrał się niedoszły zbieg. Nagranie ze zdemaskowania można zobaczyć poniżej:

To nie pierwsza próba ucieczki Clauvino da Silvy

Członek gangu Red Command, który odpowiada za handel narkotykami, w przeszłości także podjął próbę ucieczki zza krat. Wtedy mu się udało, jednak wolnością cieszył się zaledwie miesiąc. Po takim czasie, znowu trafił do więzienia.

Jego plan tym razem opierał się na tym, aby córka pozostała w areszcie. On sam natomiast próbował odzyskać jej dokumenty, które ludzie przychodzący na widzenie muszą zostawić u dyżurnego. Własnie wtedy mężczyzna przebrany za kobietę wzbudził wątpliwości. Tamtejsze media twierdzą, że uwagę strażników zwróciło jego nerwowe zachowanie.

Trzeba przyznać, że wszystko było dość ciekawie zaplanowane, a gdyby ucieczka się powiodła, byłaby wielce spektakularna. Największe wrażenie robiła lateksowa maska, która idealnie przylegała do twarzy zbiega. Nie bez kozery był także jego wzrost. Gangster jest bowiem bardzo niski, wzrostu swojej córki. Stąd też pseudonim, którym jest określany – Shortly. Nieoficjalnie mówi się, że w całą udaremnioną ucieczkę, zaangażowanych mogło być nawet 8 osób.

ZOBACZ TAKŻE: OWSIAK BĘDZIE MIEĆ KŁOPOTY? POWODEM PRZEMÓWIENIE NA POL’AND’ROCK 2019!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.