Polak wygra amerykański Mam talent? Jest blisko!

 

To prawda, że programy typu „Mam talent” cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Dzięki telewizyjnym programom wiele osób ma szansę się wybić i zaistnieć w szeroko pojętym show biznesie.

 

Ostatnio bardzo głośno zrobiło się o naszym rodaku. Marcin Patrzałek, który ma zaledwie 18-lat właśnie podbija amerykański „Mam Talent”.

Polak wygra amerykański Mam Talent?

Już na pierwszym castingu amerykańskiej edycji Mam Talent, Marcin otrzymał owacje na stojąco i to nie tylko od publiczności, ale również od jurorów tego programu! Po jego występie wielu internautów uważa, że był to jeden z najlepszych występów w historii programu.

Podczas castingu Marcin zaprezentował własną aranżację V Symfonii Beethovena oraz utwór „Toxicity” zespołu System of a Down. Nasz reprezentant zachwycił jurorów i przeszedł do kolejnego etapu.

Nagranie z jego pierwszego występu w amerykańskim Mam Talent możecie zobaczyć poniżej.

Kilka dni temu Marcin po raz kolejny miał okazję zaprezentować się amerykańskiej publiczności. Ponownie wszyscy wstali z miejsc po jego występie, a jury nie kryło zachwytu nad jego umiejętnościami.

Trzeba przyznać, że Marcin Patrzałek idzie jak burza i już udało mu się dojść do ćwierćfinału amerykańskiego „Mam Talent”. Po jego ostatnim występie jurorka Julianne Hough powiedziała, że nasz rodak ma wielką szansę na zwycięstwo w tej edycji programu!

Czy tak się stanie nie wiadomo, ponieważ konkurencja jest naprawdę duża. Trzymamy kciuki za Marcina, a w międzyczasie koniecznie zobaczcie jego najnowszy występ!

Co za talent!

Jak oceniacie umiejętności Marcina? My jesteśmy pod ogromny wrażeniem!

Ciekawostka

Być może część z Was kojarzy 18-letniego Marcina. W 2014 roku wygrał on polską edycję „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Trzeba podkreślić, że Marcin zwyciężył, mimo że nie śpiewał, a to wszystko za sprawą jego niesamowitych umiejętności, ponieważ Jest wybitnym gitarzystą.
Rok temu Marcin Patrzałek wygrał włoski program typu talent show „Tu Si Que Vales”.