Prowadziła tramwaj pisząc na telefonie. Wykoleiła go [WIDEO]

prowadziła tramwaj

Prowadziła tramwaj pisząc na telefonie. Nieuwaga okazała się bardzo kosztowna – kobieta doprowadziła do wypadku, w wyniku czego tramwaj wypadł z torowiska. Wszystko działo się w Rosji, a cała sytuacja została zarejestrowana na kamerze z wnętrza kabiny motorniczego. Zobacz nagranie!

Prowadziła tramwaj pisząc na telefonie

Kobieta, która doprowadziła do wykolejenia tramwaju, sama jest winna tego jakże niebezpiecznego zdarzenia. Na jej nieszczęście – wszystko zarejestrowały kamery z wnętrza kabiny motorniczego. Wielce prawdopodobne, że prowadząca maszynę straci pracę. Wideo z całego zajścia można zobaczyć poniżej:

Tramwaj nabrał ogromnej prędkości

Jak widać na umieszczonym powyżej nagraniu, kobieta odpowiedzialna za prowadzenie tramwaju oraz bezpieczeństwo pasażerów, wykazała się niespotykanym roztargnieniem. Trudno powiedzieć, czym zajmowała się w telefonie, jednak kompletnie straciła kontakt z rzeczywistością. W wyniku tak nieodpowiedzialnego zachowania, doszło do tragedii. Na jednym z ostrzejszych zakrętów, gdzie należy poruszać się z mniejszą prędkością, tramwaj wypadł z torowiska. 

Trzeba przyznać, że w tym momencie jego prędkość zdaje się być wyższa, niż wymaga tego bezpieczny przejazd przez to właśnie miejsce. Motornicza jednakże nic sobie z tego nie robiła, nadal mając wzrok utkwiony w ekranie telefonu. Z transu wybudził ją dopiero upadek. Na ratowanie sytuacji było jednakże zbyt późno. Nagranie stało się hitem Internetu.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL W TATRACH! CZY TO ZEMSTA PARKINGOWEGO?

źródło zdjęcia: liveleak

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.