Proroctwo polskiej mistyczki budzi grozę. Jeden region kraju ocaleje. „Zatykajcie i zaciemniajcie okna”

proroctwo polskiej mistyczki

Proroctwo polskiej mistyczki budzi grozę. Katarzyna Szymon zmarła w 1986 roku, jednak jej wizje wiele osób pamięta do dziś. Za swojego życia cieszyła się ogromną popularnością. Kobieta doświadczyła między innymi stygmatów. Miała też widzieć przyszłość. Jej działalności nie poparł jednak Kościół, a ran na ciele nie uznał za prawdziwe stygmaty. Nazywana „Katarzynką” mistyczka miała kontaktować się z Maryją. To właśnie stąd wie co czeka świat, jakie kraje najbardziej ucierpią i który region Polski zostanie ocalony jako jedyny. W jednej z przepowiedni Katarzyna Szymon mówiła: „Nie wychodźcie na podwórko i nie wyglądajcie na zewnątrz, bo nie wytrzymacie grozy, która będzie szła”.

Proroctwo polskiej mistyczki budzi grozę. Jeden region kraju ocaleje. „Zatykajcie i zaciemniajcie okna”

Katarzyna Szymon w latach 70. i 80. była niezwykle popularna a jej poczynania i wizje śledziło naprawdę sporo osób. Mistyczka zmarła w roku 1986, jednak jej przepowiednie wspomina się do dziś. Co ciekawe, nazywana „Katarzynką” kobieta miała doświadczyć stygmatów, jednak ostatecznie Kościół ich nie potwierdził i nie uznał. W serwisie o2.pl czytamy, że z otwartych ran rzekomo dobiegał zapach kwiatów. Według relacji świadków mówiła też wtedy obcymi językami, jednakże Kościół całkowicie odciął się od tych wydarzeń i uznał jej działalność za niezgodną ze swoimi naukami.

Mistyczka mimo to głosiła swoje wizje. Niektóre z nich były naprawdę przerażające. Mówiła między innymi o „trzech dniach ciemności”. Gdy to nastąpi, polecała zaciemnianie i zamykanie okien, gdyż to, co będzie działo się na zewnątrz, przejdzie wszelkie ludzkie oczekiwania:

Przyjdą ciężkie czasy. A gdy to będzie się działo, zatykajcie i zaciemniajcie okna. Nie wychodźcie na podwórko i nie wyglądajcie na zewnątrz, bo nie wytrzymacie grozy, która będzie szła.

ZOBACZ TAKŻE: Godzinę po śmierci królowej na niebie pojawił się znak. Brytyjczycy w szoku, zdjęcie obiegło świat [FOTO]

Tylko jedno województwo w Polsce zostanie ocalone przed zagładą? Mistyczka wskazała które

Katarzyna Szymon w swojej wizji mówiła, jak w obliczu zagrożenia powinni zachować się ludzie. Jej słowa przytacza o2.pl:

Tylko w pokojach bądźcie, uklęknijcie i módlcie się szczerze. Ze łzami w oczach proście: Jezu nie karz nas, Jezu ratuj nas. Jezu wysłuchaj nas. Trzeba dużo prosić. I straszna kara przejdzie po modlitwie i będzie jeszcze dobrze na Ziemi.

Kobieta miała doświadczyć też objawień Maryi. To właśnie ona rzekomo zdradziła jej, który region Polski ostatecznie ocaleje. Matka Boska powiedziała jej:

Śląsk zachowam od zguby.

Przy okazji wspomniała, że najbardziej ucierpią takie kraje jak Rosja, Anglia, Francja i Niemcy.

źródło: o2.pl; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.