Godzinę po śmierci królowej na niebie pojawił się znak. Brytyjczycy w szoku, zdjęcie obiegło świat [FOTO]

godzinę po śmierci królowej

Godzinę po śmierci królowej na niebie pojawił się wymowny znak. Sieć obiegły niezwykłe fotografie z Wielkiej Brytanii, która od wczoraj pogrążona jest w żałobie po śmierci królowej Elżbiety II. Wszystko zarejestrowano w Telford – mieście w hrabstwie Shropshire w Angli. Internautka opublikowała zdjęcia nieba w mediach społecznościowych. Jest przekonana, że ten widok nie jest przypadkowy. Czy jednak też to widzicie? Szczegóły poniżej.

Godzinę po śmierci królowej na niebie pojawił się znak. Brytyjczycy w szoku, zdjęcie już teraz obiegło cały świat [FOTO]

Wielka Brytania opłakuje śmierć królowej Elżbiety II. Media na całym świecie czołówki swoich stron internetowych poświęcają właśnie temu tematowi. Wśród rozmaitych wspomnień i tekstów na temat monarchini można trafić na naprawdę interesujące znaleziska. Przykładem jest post w mediach społecznościowych pewnej internautki, która godzinę po odejściu królowej Elżbiety II zobaczyła wymowny znak na niebie. Kobieta natychmiast sięgnęła po telefon i zrobiła zdjęcia zaskakującemu układowi chmur.

Jak zauważyła autorka zdjęcia, ale też komentujący wszystko w sieci – chmury przybrały układ, który do złudzenia przypominał sylwetkę królowej Elżbiety II. Leanne Bethell, jak czytamy w o2.pl, zaskakującą formację chmur miała dostrzec podczas jazdy samochodem. Wszystko miało miejsce w Telford – miasteczku w hrabstwie Shropshire w Anglii. Na Facebooku Leanne Bethell napisała:

W drodze do domu Lacey zaczęła krzyczeć „O mój Boże!” i spanikowałam… Wtedy wskazała palcem ten obraz w chmurach.

ZOBACZ TAKŻE: Jackowski o najdziwniejszej wizji. Założył na siebie koszulę zaginionego i stało się to…

Wpis internautki spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Zdjęcia zrobiły furorę, wiele osób rzeczywiście w chmurach widzi postać królowej Elżbiety II

Zwyczajne mogłoby się wydawać zdjęcie chmur zrobiło prawdziwą furorę. Spotkało się ono z przeważnie ciepłym przyjęciem, a wielu komentujących w układzie chmur rzeczywiście dostrzegło postać sylwetki królowej Elżbiety II. Chmura na samej górze ma przypominać charakterystyczne kapelusze, które za życia zakładała monarchini.

A czy Wy także dostrzegacie w kształcie chmury pewien symbol i podobieństwo do postaci królowej Elżbiety II?

źródło: o2.pl, Facebook; foto: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.