Koszulki reprezentacji Polski na mundial w Katarze. Tak będą wyglądać? Jest przeciek! [FOTO]

koszulki reprezentacji polski

Koszulki reprezentacji Polski na mundial w Katarze ujawnione! W sieci pojawił się przeciek dotyczący nowych strojów piłkarskiej kadry naszego kraju na tegoroczne Mistrzostwa Świata. Nowe koszulki biało-czerwonych od zawsze elektryzują fanów w kraju nad Wisłą. Czy tym razem obędzie się bez skandalu, jak choćby w 2011 roku, gdy w koszulki usunięto „orzełka”? Są też pierwsze opinie fanów. Przeciek z koszulką domową i wyjazdową zobaczycie poniżej. Oficjalna prezentacja strojów ma odbyć się jeszcze w tym tygodniu.

Koszulki reprezentacji Polski na mundial w Katarze. Tak będą wyglądać? Jest przeciek! [FOTO]

Mistrzostwa Świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami. Biało-czerwoni awansowali do nich po barażach, gdzie w Chorzowie pokonali Szwecję 2:0. Wcześniej drużyna Czesława Michniewicza miała grać z Rosją, jednak ta ekipa została wykluczona przez FIFA i UEFA, dzięki czemu Polacy od razu przeszli do tak zwanego meczu finałowego.

Jak przed każdą wielką piłkarską imprezą, tak i teraz już od dawna było wiadomo, że jeszcze przed mundialem zaprezentowane zostaną nowe stroje Polaków, w których ci wystąpią na turnieju finałowym. Wstępnie oficjalna prezentacja koszulek miała odbyć się pod koniec tego tygodnia, a do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne przecieki dotyczące ich wyglądu. Jak się jednak okazuje – w tajemnicy wszystko udało się utrzymać tylko do dziś. Wzory nowych koszulek pojawiły się na popularnej, tematycznej stronie Footy Headlines, która specjalizuje się w doniesieniach dotyczących nowych strojów piłkarskich. Poniżej można zobaczyć, jak będzie wyglądać domowa koszulka biało-czerwonych:

koszulka reprezentacji polski

ZOBACZ TAKŻE: Proroctwo polskiej mistyczki budzi grozę. Jeden region kraju ocaleje. „Zatykajcie i zaciemniajcie okna”

Prosty wzór, który nie budzi kontrowersji. Kibice umiarkowanie zadowoleni

Jak widać powyżej, sponsor techniczny polskiej reprezentacji – firma Nike – zdecydował się na klasyczny układ stroju przy zachowaniu narodowych barw. Na koszulce nie zbraknie „orzełka” oraz znaku sponsora. Z pewnością z przodu pojawi się tam jeszcze numer zawodnika.

Podobnie wygląda to w przypadku strojów wyjazdowych. Te tradycyjnie już będą utrzymane w czerwonych barwach. Ich cechą szczególną jest… prostota oraz odwołanie do klasyki. Z komentarzy internautów, na które można napotkać w sieci wynika, że to właśnie koszulka wyjazdowa bardziej przypadła im do gustu. Jej projekt można zobaczyć poniżej:

koszulka reprezentacji wyjazdowa

źródło: Footy Headlines; foto: Footy Headlines

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.