Próby sforsowania polskiej granicy! Nowe mocne nagrania w sieci [WIDEO]

próby sforsowania granicy

Próby sforsowania polskiej granicy przy Białorusi! Tak jak można było się spodziewać, w dniu dzisiejszym doszło do kilku prób nielegalnego przekroczenia granicy przez migrantów. W sieci pojawiło się sporo materiałów wideo. Sytuacja przez wiele godzin była niebywale napięta. Nie wiadomo, co przyniesie noc i kolejne dni. Poniżej można zobaczyć materiały, które w sieci publikuje między innymi Ministerstwo Obrony Narodowej. Jest naprawdę gorąco.

Próby sforsowania polskiej granicy! Nowe mocne nagrania w sieci [WIDEO]

Dziś cała Polska żyje dramatyczną sytuacją na granicy z Białorusią. Od rana docierały informacje o potężnej grupie migrantów, która zmierza w kierunku naszego kraju. Migranci w końcu dotarli do granicy, gdzie nastąpiły próby jej sforsowania. Wszystkie jednak skutecznie powstrzymały polskie służby. W sieci pojawiły się dramatyczne nagrania z miejsca akcji. W serwisie Twitter publikuje je między innymi Ministerstwo Obrony Narodowej:

Jak widać, migranci mają na wyposażeniu specjalne nożyce, którymi niszczą ogrodzenie. Mało tego – pojawiają się głosy, że mają także siekiery, którymi ścinają drzewa znajdujące się tuż przy zabezpieczeniach na granicy. Tym sposobem też mają próbować forsować zabezpieczenia.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE NAGRANIA Z GRANICY POLSKI I BIAŁORUSI! SZTURM TO TYLKO KWESTIA GODZIN? DRAMATYCZNE MATERIAŁY W SIECI [WIDEO]

Migranci rozbili wielki obóz. MON podaje, że są pilnowani przez białoruskie służby

Ministerstwo Obrony Narodowej podaje, że migranci rozbili obóz w rejonie Kuźnicy. Towarzyszą im białoruskie służby, które ich pilnują.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.