Prime MMA hitem czy kitem? Opublikowano informacje o ilości sprzedanych PPV!

Prime MMA

Wokół gali Prime MMA krążyło wiele plotek i niepotwierdzonych doniesień. W sieci roiło się od komentarzy dotyczących słabej sprzedaży dostępów do gali. Jak się okazuje, wszystkie pomówienia są już rozwiane. Jeden z uczestników się wygadał!

Kilka słów o Prime MMA

19 lutego w Łodzi odbyła się pierwsza gala Prime MMA. Twarzą nowej federacji jest Kajusz „Don Kasjo” Życiński, który na rzecz nowego formatu zrezygnował z Fame MMA, z którym związany był od lat.

Podczas nowego formatu sportowego wydarzenia nie brakowało gwiazd znanych z polskiego show-biznesu oraz świata internetu. W walkach udział wzięły takie osobowości jak Kruszwil, Kamerzysta, Jaś Kapela, Julia Queen Of The Black Pelc, Dawid Narożny, Sobota czy sam prowadzący – Kasjusz Życiński.

ZOBACZ TAKŻE: ZIEMOWIT KOSSAKOWSKI CHCE REWANŻU Z JASIEM KAPELĄ. ZAPOWIEDZIAŁ CO ZROBI, JEŚLI PRZEGRA PO RAZ DRUGI

Sprzedaż PPV

Po emisji Prime MMA w sieci pojawiło się mnóstwo skrajnych opinii. Część widzów zwróciło uwagę na wiele pustych miejsc w Atlas Arenie w Łodzi, co skutkowało rozsianiem plotek o niepowodzeniu gali oraz małej sprzedaży PPV.

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony Prime MMA, bilety na galę w Łodzi kosztowały w zależności od miejsca od 150 do nawet 1500 złotych. Dodatkowo istniała opcja wykupienia transmisji na stronie primemma.tv. Do wyboru były dwa rodzaje PPV. Tańsza wersja za 29,99 zł, która obejmowała transmisję live o jakości 790p i dostęp do gali przez 24 godziny. Druga wersja PPV kosztowała niewiele więcej, bo 34,99 zł i umożliwiała obejrzenie gali w jakości 1080p, a ponadto dawała dostęp do Strefy Cringu, a także dostęp do zapisu wideo z gali na kolejnych 7 dni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez PRIME SHOW MMA (@primemma.pl)

Stifler, który na Prime MMA miał zmierzyć się z Soroko zdradził ilość sprzedanych dostępów. Z jego słów dowiadujemy się, że miało dojść do sprzedania około 250 tys. PPV.

„Prime jest na trzecim miejscu. Jest blisko Fame MMA i High League. Słyszałem o sprzedanych 250 tys. pakietów, to dobry wynik” – powiedział Stifler w rozmowie z Michałem Rogozińskim.

Spodziewaliście się takiego wyniku?

 

źródło: o2.pl, primemma.tv, zdjęcie – Instagram Prime MMA

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.