Prime MMA: Ziemowit Kossakowski chce rewanżu z Jasiem Kapelą. Wyznał co zrobi, gdy znowu przegra

Ziemowit Kossakowski vs Jaś Kapela

Podczas pierwszej gali Prime MMA Ziemowit Kossakowski ku zdziwieniu wielu przegrał pojedynek z Jasiem Kapelą. Jak się okazuje, Ziemowit poprosił o rewanż. Zdradził również co planuje zrobić, jeśli ponownie okazałby się przegranym. 

Prime MMA

19 lutego odbyła się debiutancka gala Prime MMA, reprezentowana przez Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Podczas sportowego wydarzenia wystąpiło wiele kontrowersyjnych postaci, m.in. Kruszwil, Kamerzysta, Jaś Kapela, Queen Of The Black czy Sobota. Co więcej, doszło również do pojedynku, w którym Alan Kwieciński zmierzył się z dwoma rywalami na raz – Rafałem Pazikiem i Jakubem Lasikiem. Podwójnym nokautem zwyciężył Alan.

Trudno nie wspomnieć również o długo wyczekiwanej walce Jasia Kapeli, który zwyciężył z Ziemowitem Kossakowskim.

ZOBACZ TAKŻE: WALKA MARCINA NAJMANA Z 61-LETNIM MIŚKIEM Z NADARZYNA 

Ziemowit Kossakowski chce rewanżu z Jasiem Kapelą

Warto wspomnieć, że bukmacherzy byli niemalże jednogłośni, stawiając na zwycięstwo Ziemowita. Ku zdziwieniu wielu Jasiu zapewnił sobie wygraną, serwując przeciwnikowi serię mocnych ciosów. Tuż po walce widać było ogromne zdziwienie Ziemowita, który nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Były dziennikarz TVP opuścił oktagon na wózku.

Fragment walki Jasia i Ziemowita możecie zobaczyć poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez PRIME SHOW MMA (@primemma.pl)

„Wygrał lepszy, dałem, k*rw,a ciała, lekceważyłem treningi, w kółko miałem tylko jakieś rozproszenia. Wina jest tylko po mojej stronie, więc się nie usprawiedliwiam. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem, przepraszam wszystkich, którzy postawili na mnie kasę” – powiedział po przegranej walce Kossakowski.

Jak się okazuje, Ziemowit zapragnął rewanżu z Jasiem na kolejnej gali Prime MMA, która odbędzie się już w lipcu. Zapowiedział, że jeśli przegra po raz drugi, to zniknie z internetu.

Warto dodać, że Jaś Kapela podpisał kontrakt na dwie walki. Nie wiadomo natomiast czy dla lewicowego aktywisty wybrano już przeciwnika. Być może po raz kolejny będzie nim Ziemowit?

 

źródło: mma.pl, spidersweb.pl, zdjęcie – Instagram Prime MMA

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.