Kolejna obniżka cen paliw na Orlenie! Ile teraz zapłacimy za litr ON i benzyny?

kolejna obnizka cen paliw

Kolejna obniżka cen paliw na Orlenie! Mianowicie, po niedawnym oficjalnym komunikacie od Prezesa Zarządu PKN ORLEN informującym o obniżce cen paliw na stacjach paliw Orlen, zaledwie po kilku dniach Daniel Obajtek znów podał dobre dla kierowców wieści. Ceny oleju napędowego i benzyny znów poszły w dół. Na Twitterze Obajtek napisał: „Reagujemy na zmiany rynkowe i po raz kolejny w tym tygodniu obniżamy ceny paliw na naszych stacjach„. Prezes Zarządu PKN Orlen dodał jeszcze, że prowadzone są aktywne działania, aby ceny paliw w Polsce nadal były najniższymi w Europie. Ile teraz zapłacimy tankując samochody?

Kolejna obniżka cen paliw na Orlenie! Ile teraz zapłacimy za litr oleju napędowego i benzyny? Daniel Obajtek podaje konkrety!

Ceny paliw na stacjach od pewnego czasu okazują się zmorą dla polskich kierowców. Można jednak odnieść wrażenie, że pewien maksymalny pułap został już osiągnięty i powinno być lepiej. Zwiastunem takiego obrazu rzeczywistości był niedawny komunikat Prezesa Zarządu PKN Orlen, Daniela Obajtka. Informował on 14 marca o pierwszej obniżce cen paliw na stacjach Orlen. Wtedy olej napędowy potaniał o 34 grosze za litr do średniej ceny 7,55 złotych/l. Benzyna potaniała natomiast o 20 groszy za litr do średniej ceny 6,79 złotych/l. Teraz natomiast ma być jeszcze taniej. Jakie obniżki Orlen przygotował zatem tym razem?

ZOBACZ TAKŻE: KONIEC Z MASECZKAMI, IZOLACJĄ I KWARANTANNĄ W POLSCE! ZDECYDOWANA REKOMENDACJA MINISTRA ZDROWIA ADAMA NIEDZIELSKIEGO. OD KIEDY ZMIANY WEJDĄ W ŻYCIE?

Daniel Obajtek: „Reagujemy na zmiany rynkowe i po raz kolejny w tym tygodniu obniżamy ceny paliw na naszych stacjach” – ile teraz za litr ON i benzyny?

Jak za pośrednictwem Twittera informuje Daniel Obajtek z PKN Orlen – kolejna obniżka przyniesie następujące rezultaty: za olej napędowy zapłacimy 20 groszy mniej za litr, natomiast za benzynę 15 groszy mniej za litr.

Wychodzi zatem na to, że od teraz olej napędowy na Orlenie kosztować będzie 7,35zł za litr, a benzyna 6,64zł za litr.

źródło: Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.