Premiery nowych filmów przenoszą się z kin na CDA Cinema! Kolejna nowość

premiery nowych filmów

Premiery nowych filmów przenoszą się z kin na CDA Cinema! Nowość w popularnym portalu CDA dopiero nabiera rozpędu i już zapowiedziano kolejną premierę. Ta będzie miała miejsce w najbliższy czwartek – a więc 17 września. Tym razem widzowie portalu będą mogli zobaczyć trzymający w napięciu thriller kryminalny „(Nie) dobra kobieta”. Nowość zadebiutuje w CDA Cinema – jak zawsze – o godzinie 18:00. Wszystko jest kontynuacją działań, do których poniekąd swego czasu zmusił koronawirus. Jak się okazuje, zarówno zakupy online jak i domowe kina, przyjęły się bardzo dobrze.

Premiery nowych filmów przenoszą się z kin na CDA Cinema. W czwartek kolejna nowość – tym razem trzymający w napięciu thriller kryminalny

CDA Cinema nie zwalnia tempa – można powiedzieć, że nowość w rzeczonym portalu dopiero się rozkręca. Mowa rzecz jasna o nowej usłudze, dzięki której można oglądać najnowsze kinowe premiery bez wychodzenia z domu. To często produkcje nieoczywiste, jednak bardzo interesujące. Premiery zwykle odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18:00. Nie inaczej będzie tym razem. 17 września na warsztat wzięty zostanie brytyjsko-belgijski thriller kryminalny pod tytułem „(Nie) dobra kobieta”.

Portal przypomina o działaniu nowej usługi w następującej notce prasowej:

CDA Cinema to rozszerzenie tradycyjnej usługi sVOD oferowanej przez CDA. W ramach inicjatywy, która wystartowała 3 września br., w każdy czwartek o godz. 18.00 ma miejsce premiera nowego filmu. Do tej pory w ramach CDA Cinema pokazano szwedzki kryminał „Seryjny morderca” oraz film historyczny „Król niewiernych”. Usługa CDA Cinema jest dostępna tylko dla użytkowników CDA Premium.

ZOBACZ TAKŻE: NAPAD Z MIOTACZEM OGNIA W LEGNICY – PO RAZ KOLEJNY POSZŁO O PAPIEROSY. SCENY JAK Z FILMU

„(Nie) dobra kobieta” – film może zrobić furorę. O czy opowiada?

Nowość w CDA Cinema – jak już wcześniej wspomniano – to brytyjsko-belgijska produkcja, która już teraz zbiera niezłe recenzje. O czym natomiast opowiada film?

Bohaterką thrillera jest młoda kobieta o imieniu Sara, której mąż zostaje zamordowany. Świadkiem zdarzenia jest ich syn, który wskutek brutalnych wydarzeń zamyka się w milczącym świecie własnej wyobraźni.

Policji nie interesuje złapanie zabójców ze względów na przeszłość męża Sary obracającego się w kręgu złodziei i handlarzy narkotyków, którzy wkrótce i ją wciągają w niebezpieczne rozgrywki dealerskie. Młoda wdowa wydaje się być łatwym celem, jednak bandyci nie zdają sobie sprawy jak bardzo matka może być zdeterminowana w obronie własnych dzieci.

Chcąc wyrwać się z przestępczego półświatka, Sara podejmuje ryzykowną grę, która ma ją doprowadzić do prawdy na temat śmierci męża i pozwoli wrócić do normalnego życia.

premiery nowych filmów

źródło: materiały prasowe CDA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.