Napad z miotaczem ognia w Legnicy. 29-latka ukradła 11 paczek papierosów

Napad z miotaczem ognia

Napad z miotaczem ognia w Legnicy! 29-letnia kobieta z pomocą pewnego mężczyzny postanowiła napaść na jeden ze sklepów. Złodziejka terroryzowała pracującą w sklepie kobietę, a następnie zamknęła ją w pobliskim magazynie. Wówczas ukradła… 11 paczek papierosów. Jak się później okazało, zajmowała się także kradzieżą kosmetyków, włamaniami do samochodów, a kilka dni później napadła na starszą kobietę. Podczas zatrzymania miała przy sobie narkotyki. Za wszystkie przewinienia grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności. 

Napad z miotaczem ognia w Legnicy

Niepokojące informacje docierają do nas z dolnego śląska. Komenda Powiatowa Policji w Legnicy powiadomiła o zatrzymaniu 29-latki, która na swoim koncie ma kilka brutalnych napadów. Jeden z nich okazał się nad wyraz niebezpieczny. Kobieta w towarzystwie pewnego mężczyzny wtargnęła na teren jednego ze sklepów, a następnie terroryzowała ekspedientkę miotaczem ognia. Para wkrótce zamknęła kobietę w pobliskim magazynie i rozpoczęła kradzież. Okazuje się, że zabrali 11 paczek papierosów. To jednak nie koniec. 29-latka w towarzystwie tego samego mężczyzny po kilku dniach brutalnie napadła i pobiła starszą kobietę, która nie chciała oddać im swojej torebki. W środku znajdowało się 600 zł i dokumenty osobiste. Kobieta zajmowała się także kradzieżą kosmetyków oraz włamaniami do samochodów. Żeby tego było mało, podczas zatrzymania miała przy sobie narkotyki, a dokładnie 2 tabletki ecstasy. 


ZOBACZ TAKŻE: BRUTALNE POBICIE PRACOWNICY ŻABKI I JEJ SYNA – JEDEN Z NAPASTNIKÓW ZATRZYMANY [WIDEO]

Jak ustalili policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczością przeciwko mieniu, sprawczyni trudniła się także sprzedażą kradzionych kosmetyków. Podczas przeszukania w jej mieszkaniu ujawniono telefon komórkowy oraz artykuły drogeryjne utracone w wyniku włamania do samochodu. Zatrzymana posiadała przy sobie również środki psychotropowe w postaci dwóch tabletek ecstasy – poinformowała asp. Anna Grześków z policji w Legnicy.

Prokurator Rejonowy w Legnicy zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Co więcej, za wszystkie popełnione czyny kobiecie grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: wiadomosci.wp.pl, crime.com.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.