Prawnik Donalda Trumpa pomylił numery i nagrał wiadomość głosową – jego słowa szokują!

Prawnik Donalda Trumpa

Nieprawdopodobna pomyłka! Prawnik Donalda Trumpa chcąc prosić o pomoc senatora Tuberville’a, dodzwonił się do… redakcji amerykańskiego magazynu „The Dispatch”. Rudy Giulani nagrał wiadomość głosową, której słowa szokują.

Prawnik Donalda Trump pomylił numery!

Nie da się ukryć, że Donald Trump nie może pogodzić się z przegraną w wyborach. Wielokrotnie podważał ich wiarygodność, a ponadto zapowiedział, że nie opuści Białego Domu. Sprawy skomplikowały się na dniach. W trakcie posiedzenia, którego celem było zatwierdzenie wygranej Joego Bidena w wyborach prezydenckich, zwolennicy Trumpa szturmowali budynek Parlamentu. Doszło do zamieszek, w których śmierć poniosły aż 4 osoby.

Po ostatnich zamieszkach w Parlamencie USA oczy całego świata skierowane są na Stany Zjednoczone. Sytuacja wciąż jest niestabilna, a Waszyngton wprowadził stan wyjątkowy. To jednak nie koniec newsów, ponieważ uwagę zwraca na siebie pewne nagranie. Okazuje się, że prawnik Donalda Trumpa pomylił numery i zostawił wiadomość głosową nie tej osobie co trzeba.

 

W środę wieczorem prawnik Trumpa – Rudy Giulani chciał dodzwonić się do Tuberville’a – senatora z Alabamy. Chciał poprosić go o pomoc w wydłużeniu czasu liczenia głosów i uzyskaniu informacji na temat oszustw wyborczych. Niestety doszło do ogromnej pomyłki i prawnik Donalda Trumpa dodzwonił się do redakcji amerykańskiego magazynu „The Dispatch”. Dziennikarze zdecydowali się na upublicznienie wiadomości:

Potrzebujemy was, naszych republikańskich przyjaciół, żebyście po prostu opóźnili ten proces, tak żebyśmy mogli uzyskać więcej informacji na temat oszustw wyborczych. Proszę, postarajcie się to opóźnić. (…) Wiem, że oni [kongresmeni – red.] zbierają się ponownie dziś wieczorem o ósmej, ale… jedyną strategią, jaką możemy zastosować, jest sprawienie, by zwolnili i byśmy zyskali czas do jutra, a najlepiej do jutra do końca dnia.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK – DO TEGO TVP PORÓWNAŁO ZAMIESZKI W PARLAMENCIE USA!

 

źródło: twitter.com, gazetaplus.pl, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.