Pracownik zastrzelił szefa. Szok na fermie drobiu w Wielkopolsce

pracownik zastrzelił szefa

Pracownik zastrzelił szefa na fermie drobiu! Szokujące informacje napłynęły z Zadowic w województwie wielkopolskim. Sprawa jest rozwojowa a pierwsze doniesienia mówią o tym, że 45-letni mężczyzna postrzelił w głowę właściciela fermy. Trwa obława – policjanci poszukują sprawcy zbrodni. W sieci opublikowano wizerunek potencjalnego mordercy.

Pracownik zastrzelił szefa! Dramat w Zadowicach

Wszystko co najgorsze, na fermie w Zadowicach (powiat kaliski) miało dziać się około godziny 9 nad ranem. Słychać było tam huk wystrzału. Mianowicie, powodem miał być konflikt między szefem, a jego pracownikiem. Niestety, awantura miała fatalne, zatrważające zakończenie. A to dlatego, że 34-letniego mężczyznę w którego głowę oddano strzał, znaleziono już martwego. 45-letni napastnik, po całym zdarzeniu porzucił broń i uciekł z miejsca zdarzenia. Trwa policyjna obława.

Trwa policyjna obława, potencjalny morderca poszukiwany, opublikowano jego wizerunek

Portal fakt.pl przytacza słowa, które tamtejszej redakcji zdradził rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, Maciej Meler. Cytujemy je poniżej:

Potwierdzam ujawnienie zwłok 34-letniego mężczyzny. Stwierdzono u niego ranę postrzałową z broni palnej i z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że było to przyczyną zgonu. Jednak zostanie to jeszcze potwierdzone przez biegłych. Obecnie na miejscu prowadzone są czynności w celu zabezpieczenia materiału dowodowego.

Ponadto, pojawiają się informacje, że zabity 34-latek fermę drobi kupił niedawno. Podejrzany miał mieszkać w pomieszczeniu gospodarczym na terenie fermy. Poniżej wizerunek poszukiwanej osoby:

AKTUALIZACJA: poszukiwany to Krzysztof Kaznowski. Ma 53 lata. Kaliska policja wydała specjalny komunikat:

W chwili zdarzenia był ubrany w spodnie koloru niebiesko-białego (długości do kolan), niebieską koszulkę z krótkim rękawem oraz czerwone buty. Na lewym policzku 53-latek ma tatuaż z napisem „Kocham cię Beatko”.

pracownik zastrzelił szefa

ZOBACZ TAKŻE: HURAGAN DORIAN UDERZYŁ W WYSPY BAHAMA!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.