Pożar kamienicy w Inowrocławiu – zginęła matka z trójką dzieci

ksiądz zaatakowany

Tragiczne wiadomości dotarły do nas z Inowrocławia – pożar w kamienicy – zginęła matka z trójką dzieci. Do pożaru doszło przy ulicy Orłowskiej, a płomienie rozprzestrzeniały się bardzo szybko, zajmując sporą część budynku. Jak podają media, część mieszkańców ewakuowała się sama. 

Pożar kamienicy w Inowrocławiu – tragiczne doniesienia

Niestety informacje płynące do nas z Inowrocławia są prawdziwe, gdyż w pożarze kamienicy zginęła matka z trójką dzieci. Jak podaje Interia, informacje o śmierci potwierdziło Pogotowie Ratunkowe w Bydgoszczy. Część mieszkańców ewakuowało się na własną rękę, jednak płomienie rozprzestrzeniały się na tyle szybko, że nie udało się to kobiecie i jej dzieciom. Miały one 4,6 i 8 lat.

Przy akcji ratunkowej pracuje 11 zastępów straży pożarnej, co pokazuje skalę pożaru i szybkość, z jaką płomienie zajmowały trzykondygnacyjną kamienice. Znajduje się przy ulicy Orłowskiej. Służby wyniosły kobietę i jej dzieci, jednak pomimo reanimacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Przedstawiciel toruńskiej straży pożarnej na antenie TVN24 potwierdził śmierć czterech osób.

Ogień podobno dostał się pod strop, dlatego nie można mówić o opanowaniu pożaru.

ZOBACZ TAKŻE: POBIŁ KIEROWCĘ, KTÓRY ZAJECHAŁ MU DROGĘ

źródło: interia, rmf

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.