Potworne znalezisko w Dąbrowie Górniczej

potworne znalezisko

Potworne znalezisko w Dąbrowie Górniczej – w zaroślach przy osiedlach, odkryto nadpalone zwłoki starszej kobiety. Prawdopodobnie nie leżały one tam długo. Policja ustala, co było przyczyną jej śmierci, a także tożsamość nieżyjącej. Wstępne ustalenia mówią, że może mieć ona około 70 lat.

Potworne znalezisko w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie Górniczej dokonano potwornego znaleziska. Jak podają najświeższe informacje, odkryto tam nadpalone zwłoki starszej kobiety. Wszystko miało miejsce w niedzielę w godzinach popołudniowych. Ciało znajdowało się w dzielnicy Gołonóg, przy jednej z głównych, często uczęszczanych ulic. W związku z tym przypuszcza się, że zwłoki nie leżały tam długo – gdyż z pewnością od razu ktoś by je zobaczył. Zasłaniały je jednak krzaki i wysoka trawa. Nie zmienia to faktu, że jest to okolica, w której każdego dnia przewija się ogromna ilość osób.

ZOBACZ TAKŻE: ŁUKASZ PISZCZEK ZAGRA POŻEGNALNY MECZ W BIAŁO-CZERWONYCH BARWACH! POŻEGNANIE WYBITNEGO ZAWODNIKA REPREZENTACJI ODBĘDZIE SIĘ PODCZAS MECZU ZE SŁOWENIĄ

Policja ustala tożsamość kobiety a także ewentualny przebieg zdarzeń

Znalezione ciało ma na sobie ślady nadpalenia. Poza tym, nie odnotowano żadnych innych uszkodzeń, które mogą świadczyć o wpływie na utratę życia. Policja ustala tożsamość kobiety. Jej wiek ocenia się z kolei na około 70 lat. Wiele odpowiedzi ma dać zaplanowana sekcja zwłok.

Policja nie wyklucza, że mogło dojść do przestępstwa. Na ten moment jednak zbyt wcześnie, aby ferować jakiekolwiek wyroki.

źródło zdjęcia: gazetapowiatowa.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.