Potężny grad w Nepalu! Nagranie budzi grozę wśród internautów [WIDEO]

potężny grad

Potężny grad w Nepalu! W sieci opublikowano mrożące krew w żyłach sceny, które miały miejsce w Nepalu. Anomalia pogodowa, która nawiedziła dystrykt Chitwan, zaskoczyła nawet miejscowych. Potężne gradowe kule bombardowały okoliczne domy. Komentujący nagranie, uderzenia gradu o dom porównują do dźwięku wystrzałów z broni. Trzeba przyznać, że faktycznie tak to brzmi. Gigantyczny grad to już kolejny żywioł, który w tym roku doświadcza naszą planetę.

Potężny grad w Nepalu! W sieci pojawiło się wideo, skala zjawiska mrozi krew w żyłach

Takiego gradu już dawno nie było! Potężny opad miał miejsce w Nepalu – a konkretniej w dystrykcie Chitwan. W sieci pojawiło się nagranie, prezentujące niszczycielską siłę matki natury. Komentujący zwracają uwagę, że jeszcze nigdy w życiu nie byli świadkami tak intensywnego zjawiska pogodowego. Kule gradu, nie dość, że były ogromne – to spadały na powierzchnię z ogromną prędkością. Przy tym stanowiły rzecz jasna poważne zagrożenie dla ludzi, którzy na szczęście w porę ukryli się w bezpiecznych, zadaszonych miejscach. Sytuacja i tak była napięta, o czym świadczą odgłosy gradowych kul uderzających o budynki. Internauci w serwisie YouTube hałasy te momentalnie skojarzyli z wystrzałami z broni palnej.

ZOBACZ TAKŻE: KIEROWCA TIRA ZASNĄŁ ZA KIEROWNICĄ! ZOBACZ CO SIĘ PÓŹNIEJ DZIAŁO Z JEGO PERSPEKTYWY. NAGRANIE PRZERAŻA I POKAZUJE SKUTKI PRZEMĘCZENIA W TRASIE. KLIKNIJ I OGLĄDAJ MATERIAŁ WIDEO!

Nasza planeta zostaje mocno doświadczona już po raz kolejny w trwającym roku. Zobacz nagranie z Nepalu!

Internauci zauważają, że to już kolejne niepokojące zjawisko w trwającym roku. Pomijając pandemię koronawirusa, warto przypomnieć o groźnych tornadach, które w ostatnim czasie uderzają w Stany Zjednoczone. Lada dzień rozpocznie się także sezon huraganowy – a warto pamiętać, jakie spustoszenie w zeszłym roku siał Dorian.

Świat walczy także z potężną suszą. Mianowicie, nie tak dawno mówiło się o potężnych pożarach w Australii. Teraz wody brakować może nawet w Polsce. Niektóre instytucje biją na alarm, a poziom wody w rzekach jest zatrważająco niski.

Poniżej można zobaczyć nagranie prezentujące potężny grad w Nepalu. Opad miał miejsce 10 kwietnia:

źródło: Liveleak, YouTube; zdjęcie poglądowe