Potężna inwazja komarów w USA. Setki owadów gryzą cię w jednym czasie [WIDEO]

potężna inwazja komarów

Potężna inwazja komarów w Stanach Zjednoczonych! W sieci pojawiło się zatrważające wideo pochodzące prosto z Alaski – a więc jednego z tamtejszych stanów. Czas letni, dzień polarny, wzmożona aktywność owadów. Jak wygląda to w rzeczywistości? Wideo zwala z nóg, a osoby, które nienawidzą komarów, będą z pewnością przerażone. Podczas inwazji komarów, setki osobników próbują ugryźć człowieka w jednym czasie – a wszystko w akompaniamencie brzęczenia tysięcy krwiopijców.

Potężna inwazja komarów w Stanach Zjednoczonych! Plaga owadów nie daje ludziom wytchnienia

Sezon letni to okres, w którym do życia budzi się wiele uciążliwych owadów. Poza wszechobecnymi muchami, które dręczą nas za dnia – po zmroku wyłaniają się krwiożercze i męczące komary. Choć w tym roku, przynajmniej do pewnego czasu, w Polsce było ich stosunkowo mało – z ogromnym problemem zmaga się między innymi Alaska. Ten rejon w Stanach Zjednoczonych zmagać musi się z istną inwazją komarów.

Największa aktywność małych krwiopijców przypada tam na okres dnia polarnego. Nawet chmary komarów z jakimi przychodzi mierzyć się wieczorami w naszym kraju, są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczają mieszkańcy Alaski. W sieci pojawiły się nagranie, na których widać, jak setki komarów w jednym czasie próbują ukąsić jednego człowieka. Obrazek ten przyprawia o dreszcze. Zwłaszcza, że jak dobrze wiadomo, komary mogą przenosić groźne dla ludzkiego życia choroby.

ZOBACZ TAKŻE: MAŁY BOHATER PROSTO ZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH! SZEŚCIOLATEK OBRONIŁ SIOSTRĘ PRZED ATAKIEM GROŹNEGO PSA, ZA CO PRZYPŁACIŁ ZDROWIEM. JEGO WYCZYN DOCENIŁA ORGANIZACJA WBC – MŁODZIENIEC OTRZYMAŁ HONOROWY PAS MISTRZOWSKI! CENA ZA 90 SZWÓW NA TWARZY

Komary ze wściekłością atakują ludzi – setki owadów w jednym czasie atakują człowieka. Zobacz nagranie!

Jak wcześniej wspomniano, w sieci pojawiło się wideo mające pochodzić prosto z amerykańskiej Alaski. Widać na nim jak poważnym problemem jest inwazja komarów. Od owadów nie sposób się odgonić, a dla swojego bezpieczeństwa, lepiej zakładać na ubrania i głowę specjalne siatki ochronne. Niekiedy jednak i one nie dają dostatecznej ochrony przed małymi krwiopijcami.

Setki komarów w jednym czasie atakują ludzi. Wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło: liveleak.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.