6-latek obronił siostrę przed groźnym psem. Otrzymał pas mistrzowski WBC

6-latek obronił siostrę

6-latek obronił siostrę przed groźnym psem. Teraz mały bohater otrzymał kolejne wyróżnienie. O jego niezwykłym poświęceniu świat usłyszał już jakiś czas temu, ale gratulacje i podziw, na jego ręce spływają po dziś dzień. Tym razem dokonania młodzieńca doceniła jedna z największych federacji bokserskich. Mianowicie, WBC złożyło właśnie na ręce 6-letniego Bridgera Walkera swój pas mistrzowski. Tym samym chłopiec został honorowym mistrzem organizacji. W sieci pojawiły się zdjęcia młodocianego superbohatera z bezcenną nagrodą.

6-latek obronił siostrę przed groźnym psem. Otrzymał pas mistrzowski WBC

Nie milkną echa bohaterskiego wyczynu małego Bridgera Walkera. 6-latek w ostatnich dniach zasłynął z tego, że w niesamowity sposób obronił swoją młodszą siostrę przez atakiem groźnego psa. Wszystko działo się w Stanach Zjednoczonych w miejscowości Wyoming, gdzie młodzieniec mieszka.

Owczarek niemiecki, będący własnością znajomych rodziców Bridgera i jego siostry, nagle zaatakował małą dziewczynkę. Dzielny 6-latek osłonił ją jednak swoim ciałem, za co przypłacił ugryzieniem w policzek. Rana okazała się bardzo groźna, jednak na szczęście nie zagrażała życiu chłopca. Bez szwanku z całego zajścia uszła także jego siostrzyczka. Nie obyło się jednak bez wizyty w szpitalu. Jak donoszą zagraniczne media, Bridgerowi założono aż 90 szwów. Konieczna była także aż dwugodzinna operacja oraz tygodniowy pobyt w szpitalu. O małym bohaterze błyskawicznie zrobiło się głośno. Teraz jego bohaterką postawę doceniła popularna organizacja bokserska WBC.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNY SPORY PRZYROST ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM W POLCE! NAJWIĘKSZA LICZBA OD PONAD MIESIĄCA. EPIDEMIA PRZYSPIESZA?

Po gwiazdach Hollywood, chłopca doceniła jednak z największych federacji bokserskich

Bohaterska postawa chłopca nie przeszła bez echa nawet w Hollywood. Wszystko skomentowali między innymi aktorzy wcielający się w postacie Kapitana Ameryki oraz Iron Mana. We wszystkim uderzające są słowa samego zainteresowanego, które przytacza portal sport.tvp.pl. Brzmią one następująco:

Pomyślałem, że jeśli ktokolwiek miałby umrzeć, to powinno trafić na mnie.

Teraz na wielki gest względem 6-latka zdecydowała się bokserska federacja WBC. Mianowicie, jej włodarze przekazali na ręce małego bohatera swój honorowy pas mistrzowski. Tym samym Bridger Walker został honorowym mistrzem WBC.

6-latek obronił siostrę

źródło: sport.tvp.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.