Potężna bitwa na śnieżki w Madrycie – walczących rozganiała policja [WIDEO]

potężna bitwa na śnieżki

Potężna bitwa na śnieżki w Madrycie! Walczących musiała rozganiać policja. Szacuje się, że udział w wojnie brało kilka tysięcy osób. Takie ilości śniegu w Hiszpanii to nie lada rzadkość. Ludzie – mimo obostrzeń i niezbyt dobrej sytuacji związanej z epidemią – ruszyli na ulice. W sieci pojawiły się kompilacje przedstawiające ich reakcje na śnieg. Hiszpanie tworzyli ogromne śnieżne kule i spuszczali je ze wzgórz, niektórzy wykorzystywali psy i jeździli ulicami w psich zaprzęgach. Najwięcej mówi się jednak o gigantycznej bitwie na śnieżki. W sieci pojawiły się nagrania z tego zdarzenia – ilość zaangażowanych w zabawę robi ogromne wrażenie.

Potężna bitwa na śnieżki w Madrycie! Walczących rozganiała policja, w sieci pojawiły się nagrania

Nadal głośno o gwałtownym ataku zimy w Hiszpanii, który sparaliżował cały kraj. Tym razem spraw dotyczy jednak zachowania mieszkańców tego kraju, którzy na widok dużych ilości śniegu wręcz oszaleli. W sieci pojawiło się wiele nagrań oraz kompilacji, które przedstawiają nietuzinkowe zabawy Hiszpanów, ściśle związane właśnie ze śniegiem.

bitwa na śnieżki

Najwięcej mówi się jednak o potężnej bitwie na śnieżki, jaka miała miejsce w Madrycie. Co ciekawe, w starciu brały udział tysiące osób – co rzecz jasna nie było do końca legalne, biorąc pod uwagę panujące obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. We wszystko wmieszała się policja.

ZOBACZ TAKŻE: ATAK ZIMY W HISZPANII – W SIECI POJAWIŁY SIĘ NIESAMOWITE NAGRANIA! TAKIEGO CZEGOŚ NIE BYŁO OD WIELU LAT

Potężna bitwa na śnieżki w Madrycie – WIDEO!

Jak wcześniej wspomniano – tłum obrzucających się śniegiem osób nieco wymknął się spod kontroli i interweniować musiała policja. Jak jednak łatwo się domyślić, radiowozy obrzucone zostały śnieżkami.

W sieci opublikowana nagrania ze starć ludzi w Madrycie. Trzeba przyznać, że robią one wrażenie. Niestety, w niektórych przypadkach oprócz śniegu, w ruch poszły także śmietniki i ogrodzenia. To akurat zachowanie niegodne pochwały.

Jak się okazuje, bitwa na śnieżki w centrum hiszpańskiej stolicy, nie była jedynym starciem tego wieczoru. Policja rozwiązać musiała także kilka innych śnieżnych bitew. Poniżej udostępniamy wideo z jednego z takich starć:

źródło: YouTube, itv.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.