Porównali zdjęcia ze spotkań Putina. Uwagę zwraca jego ręka – też to widzicie? [FOTO]

porównali zdjęcia ze spotkań Putina

Porównali zdjęcia ze spotkań Putina. Zwrócili uwagę na jeden, ale niezwykle istotny szczegół. Mianowicie, chodzi o rękę prezydenta Rosji. Dziennikarze popularnego portalu NEXTA zestawili kilka zdjęć Władimira Putina i doszli do zaskakujących wniosków. Fotografie dają do myślenia i gołym okiem widać pewną zależność. Znów ożyły spekulacje, o których głośno od samego początku inwazji Rosji na Ukrainę. Czy coś rzeczywiście jest na rzeczy? Czy stan zdrowia Putina w sierpniu naprawdę gwałtownie się pogorszył?

Porównali zdjęcia ze spotkań Putina. Uwagę zwraca jego ręka – też to widzicie? [FOTO]

Znów niczym bumerang powraca temat stanu zdrowia Władimira Putina. Tym razem interesujące porównanie zestawili dziennikarze popularnego portalu NEXTA. Chodzi rzecz jasna o rękę rosyjskiego przywódcy, która od dłuższego czasu jest powodem wielu dyskusji.

Po analizie kilku ujęć z różnych spotkań Putina, dziennikarze doszli do zaskakujących wniosków. Ręka Putina w zasadzie zawsze ułożona była w ten sam charakterystyczny sposób – tak, jakby kurczowo trzymała się stołu, przy którym zasiadał prezydent Rosji. NEXTA na Twitterze opublikowała post, gdzie pokazuje omawiane zdjęcia. Można tam przeczytać:

Rosyjski prezydent siadał przy horrendalnie długich stołach, a teraz często trzyma je rękami. W ciągu ostatnich 4 miesięcy naliczyliśmy co najmniej 5 takich przypadków.

Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny egzotyczny pająk bardzo blisko Polski. Czy Nosferatu jest groźny dla ludzi?

Stan zdrowia Putina gwałtownie pogorszył się w sierpniu? Ciekawa opinia eksperta od mowy ciała

W mediach już od jakiegoś czasu pojawiają się informacje, jakoby ze zdrowiem Putina było coraz gorzej. Informatorzy „Daily Mirror” – jak podaje o2.pl – sugerowali nawet, że jego stan zdrowia gwałtownie pogorszył się w sierpniu.

Głos w sprawie kurczowego trzymania się stołu Putina przy spotkaniach z ważnymi postaciami zabrał natomiast ekspert od mowy ciała z Texas Tech University. Słowa Erika Bucy przytacza o2.pl:

To nie jest portret zdrowego Putina, ale wyglądającego coraz słabiej i ledwo zdolnego do utrzymania się w pozycji pionowej przy małym stole konferencyjnym.

źródło: o2.pl, NEXTA, Twitter; foto: Twitter – NEXTA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.