Tak nakarmili gości na weselu! Internauci grzmią – to skandal [FOTO]

tak nakarmili gości na weselu

Tak nakarmili gości na weselu! Internauci grzmią – to skandal na ogromną skalę. Fotografie prezentujące weselny poczęstunek, w sieci opublikowała zniesmaczona druhna panny młodej. Kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom w to, co przyszło jej zobaczyć. Impreza weselna z zaskakującym i nie do końca trafionym poczęstunkiem, miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Co takiego młoda para przygotowała dla swoich gości? Wyobrażacie sobie coś takiego na przyjęciu weselnym w Polsce?

Tak nakarmili gości na weselu! Internauci grzmią – to po prostu skandal i brak szacunku dla przybyłych. W sieci zdjęcia jedzenia

Wesela w Polsce niemal od zawsze kojarzą się z organizowanymi z wielkim rozmachem przyjęciami. Młoda para, rodzice oraz świadkowie robią zwykle wszystko co w ich mocy, aby nikomu nic nie brakowało. Mowa zarówno o jedzeniu, jak i o alkoholu. Dla organizatorów ważne jest bowiem, aby po wszystkim goście wspominali wesele w samych superlatywach. Jak się jednak okazuje, nie wszystkim zależy na pozytywnym odbiorze przyjęcia. Można wręcz rzecz, że niektórzy nie szanują swoich gości. Bardzo głośno w ostatnim czasie jest o przyjęciu weselnym, jakie organizowane było w Stanach Zjednoczonych.

O feralnym weselu z USA pisze wiele portali internetowych. Jakby tego było mało, druhna panny młodej wrzuciła do sieci zdjęcia poczęstunku, jaki był tam serwowany. Natychmiast stały się one viralowe. Dlaczego? Spójrzcie sami:

tak nakarmili gości na weselu

ZOBACZ TAKŻE: 7 ZŁOTYCH ZA LITR BENZYNY JESZCZE PRZED KOŃCEM ROKU? DONIESIENIA ANALITYKÓW I EKSPERTÓW BRZMIĄ FATALNIE

Para młoda dla gości przygotowała paczkę chipsów, owoce w kubeczku i pół rogalika

Powyższe zdjęcie to nie żart. Na gości podczas wesela czekał właśnie następujący poczęstunek. Ich miny były podobno bezcenne. Jak widać, mogli liczyć na małą paczkę chipsów, mały kubeczek z warzywami, owoce na patyczku oraz… pół słodkiego rogalika.

Wiele do życzenia pozostawiać miał także wystrój sali – a raczej jego brak. Trudno mówić bowiem o jakiejkolwiek zastawie, a jak czytamy w portalu o2.pl – na sali nie pasowały do siebie żadne z krzeseł. Każde pochodziło z innego kompletu.

Portal o2.pl przytacza jeszcze wpis zawiedzionej druhny:

Dostaliśmy nasz „posiłek”, na który składała się połowa rogalika, owoce na patyku, warzywa w kubku i paczka chipsów.

źródło: Facebook, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.