Betonowy blok spadł na samochód! Kierowca oszukał przeznaczenie – HIT! [WIDEO]

betonowy blok spadł na samochód

Betonowy blok spadł na samochód! Kierowca oszukał przeznaczenie – to wideo jest hitem w sieci! Sytuacja, o której mowa, miała miejsce – a jakby inaczej – w Rosji. Nagranie momentalnie stało się viralowe. Jak widać, nawet zwyczajnie odśnieżanie samochodu może skończyć się dramatem. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, gdyby mężczyzna w porę nie zorientował się, że znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie. Jedyny w swoim rodzaju materiał prezentujemy poniżej.

Betonowy blok spadł na samochód! Kierowca oszukał przeznaczenie – niesamowite wideo okazało się hitem w sieci!

Z pewnością znacie wiele szalonych nagrań z Rosji. Jednakże to, które prezentujemy dziś, pobija niemal wszystkie poprzednie! Cała akcja miała miejsce w rosyjskim Władywostoku. Wszystko już w czasie, gdy spadł śnieg, wobec czego przygotowanie samochodu do jazdy trwa nieco dłużej, niż zwykle.

W tej chwili należy się zastanowić, czy nie okazało się to przypadkiem zbawienne dla kierującego. Mianowicie, podczas odśnieżania pojazdu, z wysokiego bloku oderwał się ogromny betonowy element i runął prosto na zaparowany, przygotowywany do jazdy pojazd. Dzięki temu, że mężczyzna był na zewnątrz, był w stanie zauważyć zbliżające się niebezpieczeństwo i w porę uciec. Gdyby jednak siedział w aucie i akurat ruszał, wideo prawdopodobnie nie nadawałoby się do publikacji…

Betonowy blok spadł na samochód – zobacz nagranie!

Poniżej prezentujemy nagranie z całego zajścia – uwaga, przeznaczone jest dla ludzi o mocnych nerwach!

ZOBACZ TAKŻE: SEZON NARCIARSKI ZABLOKOWANY? SĄ WSTĘPNE, NIEOFICJALNE INFORMACJE MÓWIĄCE O PLANACH RZĄDU! WIELE WSKAZUJE NA TO, ŻE JEŚLI LICZBA DOBOWYCH ZAKAŻEŃ POWAŻNIE NIE SPADNIE, DZIAŁALNOŚĆ WYCIĄGÓW I STOKÓW BĘDZIE MOCNO OGRANICZONA. O JAKICH PROGACH MOWA?

Samochód doszczętnie zniszczony. To cud, że nikogo nie było w środku

Jak widać na powyższym nagraniu, samochód został kompletnie zniszczony. Wystarczy wyobrazić sobie, co mogłoby stać się z kierowcą i pasażerami, gdyby ktokolwiek był w środku.

Pojawia się jednak pytanie – jak to możliwe, że tak ogromny kawał betonu oderwał się od bloku? To z pewnością wyjaśniać będą śledczy. Z kolei o mężczyźnie, który stał się bohaterem nagrania, można powiedzieć, że miał prawdziwe szczęście w nieszczęściu.

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.