Pomnik Sashy Grey w Radomiu? Gwiazda filmów dla dorosłych nagrała reakcję [WIDEO]

pomnik sashy grey w radomiu

Pomnik Sashy Grey w Radomiu? Głośny pomysł znów powrócił! O chęci postawienia takiej budowli w Radomiu, głośno było już jakiś czas temu. Dopiero teraz do wszystkiego odnieść się postanowiła jednak sama zainteresowana. Jedna z najpopularniejszych na świecie gwiazd filmów dla dorosłych, podczas jednej z transmisji na żywo w serwisie Twitch odpowiedziała na pytanie dotyczące pomnika. Jak się okazuje, wiedziała o całej akcji. Jej reakcję można zobaczyć na wideo w dalszej części tekstu.

Pomnik Sashy Grey w Radomiu? Gwiazda filmów dla dorosłych nagrała reakcję na ten pomysł!

Polscy internauci słyną z wpadania na jedyne w swoim rodzaju pomysły. Nie inaczej było jakiś czas temu, kiedy w sieci powstała akcja nawołująca do postawienia osobliwego pomnika w Radomiu. Miał on przedstawiać postać Sashy Grey, jednej z najpopularniejszych na świecie aktorek z filmów dla dorosłych. Jak łatwo się domyślić, w mediach społecznościowych cały pomysł spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem i ogromnym zainteresowaniem. Portal o2.pl podaje, że miała to być odpowiedź mieszkańców Radomia na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich.

Kluczowym elementem akcji poparcia dla budowy pomnika gwiazdy filmów porno w Polsce był facebookowy fanpage. Nosił on nazwę „Komitet budowy pomnika Sashy Grey w Radomiu”. Co istotne, zdobył on kilkanaście tysięcy polubień w bardzo krótkim czasie. Czy jednak sama zainteresowana wiedziała o całej inicjatywie? Jak się okazuje – jak najbardziej! Ostatnio została o to nawet zapytana. Jej reakcja była bezcenna.

ZOBACZ TAKŻE: URODZINY RADIA MARYJA – CO Z EWENTUALNYMI KARAMI ZA ŁAMANIE OBOSTRZEŃ PODCZAS UROCZYSTOŚCI Z POCZĄTKU GRUDNIA? SANEPID TWIERDZI, ŻE NIE DOSZŁO DO NARUSZENIA ŻADNYCH REGUŁ

Sasha Grey o swoim pomniku w Radomiu – jej reakcja bezcenna [WIDEO]

Jak wcześniej wspomniano, fanpage dotyczący rzeczonego pomnika cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich internautów. Mianowicie, portal o2.pl przytacza tekst, który widniał w opisie strony:

Jesteśmy komitetem na rzecz budowy pomnika Sashy Grey. Chcemy, aby ta zasłużona dla młodocianych mieszkańców naszego miasta aktorka wiedziała, jak bardzo jej dziękujemy i jak jest ważna dla wszystkich nastolatków.

Co jednak ciekawe, sama aktorka w końcu skonfrontowała się z pytaniem o pomnik. Padło ono podczas jednej z transmisji Sashy Grey na platformie Twitch. Okazuje się, że aktorka słyszała o wszystkim już wcześniej. Jej reakcję na wieści o pomniku w Radomiu można zobaczyć poniżej:

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.